Karacasu Belediyesi’nden Oksijen Takviyesi!.

Karacasu Belediyesi’nden Oksijen Takviyesi!.

19 Aralık 2020 - 13:59

Karacasu Belediyesi’nden Oksijen Takviyesi!


Karacasu Belediyesi Cuma Mahallesinde bulunan Hayvan Pazarı ve Şantiye alanında çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma çalışmalarına başladı. Yaklaşık olarak 150 fıstık çamı dikilmesi beklenen alanda ilk fidanı Belediye Başkanı Zeki İnal dikti.


Cuma Mahallesinde bulunan Karacasu Belediyesi tarafından  şantiye olarak kullanılan alanda Başkan Zeki İnal tarafından yeni hayvan pazarı yapılması için talimat verilmiş 3 Temmuz 2019 tarihiyle de yapımı tamamlanarak kullanıma açılmıştı. Başkan Zeki İnal  bu alanda çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma için sahada ilk ağacı dikerek çalışmaları başlattıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.  İlk ağacı diken Başkan İnal, fidanı dikerken kaydedilen videoyu paylaştığı gönderisinde yaptığı açıklama büyük takdir topladı. Başkan Zeki İnal Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

“Belediyemize bağlı Şantiye alanı ve yeni yaptığımız Hayvan pazarı etrafında ağaçlandırmaya yönelik çalışmalarımıza başladık. Çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma kapsamında yaklaşık olarak 150 Fıstık Çamı dikimi yapılacak. İlk fidanı arazide dikerek çalışmaları başlattık. İlçemizin temiz oksijenine katkısı olması temennisi içerisinde hayırlı olsun dileklerimle..” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydın’da düdüklü tencere can aldı! 1 ölü, 1 yaralı
Aydın’da düdüklü tencere can aldı! 1 ölü, 1 yaralı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kafe ve restoranlar için flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kafe ve restoranlar için flaş...