Kılıçdaroğlu’ndan ’Topuklu Efe’ye övgü.

Kılıçdaroğlu’ndan 'Topuklu Efe'ye övgü.

‘Bizim Topuklu Efe dedi..

12 Şubat 2019 - 20:34

 Kılıçdaroğlu’ndan 'Topuklu Efe'ye övgü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan övgüyle bahsetti.


Kılıçdaroğlu’nun, ‘Bizim Topuklu Efe’ diye hitap ettiği Özlem Çerçioğlu ise Aydın ve Aydınlılar için en iyi hizmetleri yapmaya çalıştıklarını söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu hakkında övgü dolu sözler kullandı. Türkiye’nin iki kadın büyükşehir belediye başkanından biri olan Özlem Çerçioğlu için ‘Topuklu Efemiz’ diye hitap eden Kılıçdaroğlu, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çeçioğlu, yani bizim Topuklu Efemiz. Bütün Aydın onu özlemle yeni süreçte yeniden belediye başkanı olarak görmek istiyor. Özlem Çerçioğlu, gerçekten de Aydın’ı bölgenin markası haline getirdi. Yeşil alan mı olsun, bina mı yapalım diye referandum yapan bir belediye başkanı. Aydınlıların tercihine uygun olarak hareket ediyor. Kırsal ile kent arasındaki sorunu çözdü. Gelir dağılımını dengeli hale getirmek için mücadele veriyor. Yatırımlar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Efendim bir kadın büyükşehir belediye başkanlığı yapar mı diyorlar, niye yapmasın en güzelini yaptı. En güzelini de yapmaya devam ediyor” ifadelerini kullandı.

‘AYDIN İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisinden övgüyle bahsetmesinin şahsını onurlandırdığını kaydeden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Biz Aydın için günde 18 saat çalışıyoruz. Sadece şahsım değil, bütün ekip arkadaşlarımız ile Aydın’a ve Aydınlıya hizmet etmeye çalışıyoruz. Hiçbir Aydınlının sokakta aç, susuz kalmasına müsaade etmeyiz. Biz varken hiç bir Aydınlı yatağına aç girmeyecektir. Yaptıklarımızı da zaten Aydınlılar görüyor. Sayın genel başkanımız bizi onurlandırmıştır, kendisine müteşekkiriz” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gökhan Özoğuz, orman yangınları açıklamasında Vizontele örneği veren Bekir Pakdemirli'ye tepki gösterdi
Gökhan Özoğuz, orman yangınları açıklamasında Vizontele...
Kamil Koç, Alman Flixmobiliy'e satılıyor
Kamil Koç, Alman Flixmobiliy'e satılıyor