Kılıçdaroğlu’ndan Türk Tabipler Birliği’ne destek: İyi ki...

Kılıçdaroğlu’ndan Türk Tabipler Birliği’ne destek: İyi ki varsınız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından Türk Tabipler Birliği hakkında çarpıcı ifadeler kullanmış ve birliğin kapatılması çağrısında bulunmuştu. “İYİ Kİ VARSINIZ” CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk Tabipler Birliği ne destek verdi. Kılıçdaroğlu paylaşımında şu ifadeleri kullandı: * Kovid-19 salgınıyla mücadelenin ön safında yer alıp, gece-gündüz demeden, sevdiklerine hasret kalarak […]

17 Eylül 2020 - 09:50

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından Türk Tabipler Birliği hakkında çarpıcı ifadeler kullanmış ve birliğin kapatılması çağrısında bulunmuştu.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk Tabipler Birliği ne destek verdi. Kılıçdaroğlu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

* Kovid-19 salgınıyla mücadelenin ön safında yer alıp, gece-gündüz demeden, sevdiklerine hasret kalarak halk sağlığı için çalışan tüm sağlık emekçilerine, onların haklarını her ortamda savunan Türk Tabipleri Birliği ne şükran borçluyuz. İyi ki varsınız!

İLGİLİ HABERBahçeli: Türk Tabipler Birliği kapatılmalıdır

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"100 YILLIK KULÜPLERE SİYASET BULAŞTIRILMASIN"
Filyasyon olmasaydı ne olurdu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı
Filyasyon olmasaydı ne olurdu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca...