Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında tarihi rekor: Seçeneklere...

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında tarihi rekor: Seçeneklere bakmadan kazandı

İngiliz televizyonlarında eşine daha önce rastlanmayan bir olay gerçekleşti… Ülkenin sevilen yarışma programlarından “Kim Milyoner Olmak İster”e katılan 57 yaşındaki öğretmen Donald Fear, sadece yüzde 50 joker hakkını kullanarak bütün sorulara doğru yanıt verdi. Fear böylelikle 14 yıl sonra ülkede bu yarışma programında 1 milyon  İngiliz poundu (yaklaşık 9.5 milyon TL) ödülün sahibi oldu. Fear, […]

14 Eylül 2020 - 14:34

İngiliz televizyonlarında eşine daha önce rastlanmayan bir olay gerçekleşti… Ülkenin sevilen yarışma programlarından “Kim Milyoner Olmak İster”e katılan 57 yaşındaki öğretmen Donald Fear, sadece yüzde 50 joker hakkını kullanarak bütün sorulara doğru yanıt verdi. Fear böylelikle 14 yıl sonra ülkede bu yarışma programında 1 milyon  İngiliz poundu (yaklaşık 9.5 milyon TL) ödülün sahibi oldu.

Fear, erkek kardeşi Davyth in de Eylül ayında bu yarışmaya katıldığını hatırlatarak onu geçtiğini söyledi. Coğrafya öğretmeni olan Davyth in 500.000 İngiliz poundu ödül kazandığını söyleyen Fear, “O benim kahramanın ve en yakın arkadaşım” dedi. Programın sunucusu Jeremy Clarkson da, “Şimdi işler tersine dönmüştür herhalde” esprisini yaptı.

Sadece 1 joker hakkını kullanan yarışmacı 1 milyon İngiliz poundunun sahibi oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZMİR'İN YÜKSELEN KÜRESEL YILDIZI ''İYTE''
İZMİR'İN YÜKSELEN KÜRESEL YILDIZI ''İYTE''
1204 yaşındaki zeytin ağacı meyve veriyor
1204 yaşındaki zeytin ağacı meyve veriyor