"Küçük Ağa"nın Babası İflas Etti

"Küçük Ağa"nın Babası İflas Etti

Milyonları ekranlara kilitleyen ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde Küçük Osman, Küçük Ağa’da Mehmet Can karakterini canlandıran Emir Berke Zincidi’nin babası ve amcasına ait şirket için iflas davası açıldı. Mahkemeden iflası istenen şirket için “Şirketin borcu, malvarlığını aştı” denildi...

07 Şubat 2021 - 16:29 - Güncelleme: 07 Şubat 2021 - 19:26

Milyonları ekranlara kilitleyen ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde "Küçük Osman", Küçük Ağa’da "Mehmet Can" karakterini canlandıran Emir Berke Zincidi’nin babası ve amcasına ait şirket için iflas davası açıldı. Mahkemeden iflası istenen şirket için “Şirketin borcu, malvarlığını aştı” denildi.

On  yıl önce kurulan Zincidi Sinema için iflas talebi doğrudan şirket sahiplerinden geldi. İstanbul Anadolu 2. Asliye Ticaret Mahkemesi’nde açılan davada, şirketin iflasına karar verilmesi istendi. Dava dilekçesinde özetle “Şirketin, yapmış olduğu ticari faaliyetleri neticesinde işleri iyi gitmedi. Müşterilerinden de alacağını alamayınca, kişilere ve bankalara borçlandı. Şirket, yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeni ile borçlarını ödeyemez hale geldi” denildi.

Kaynak: hürriyet kelebek

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x