Kulüpler Birliği yeni başkanını belirledi

Kulüpler Birliği yeni başkanını belirledi

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil’in görevi bırakmasının ardından seçim için toplanan Kulüpler Birliği, yeni başkanını belirledi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Kulüpler Birliği Vakfı’nın 11. başkanı oldu.

05 Şubat 2021 - 18:10

Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı seçilen Ahmet Nur Çebi, yaptığı açıklamada ise şu ifadeleri kullandı.

Genel kurul yaptık ve sonucunda kulüplerimiz aday olarak beni gösterdi. Bu benim için bir onurdur. Daha önce görev yapan Mehmet Sepil'e ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Henüz çıkmamış olan spor yasasına vereceğimiz katkılarla bu yasanın oluşmasına gayret göstereceğiz.

Yayıncı kuruluşla yaşanan uzun süreli görüşme sürecinin tekrar başlayacağı veya başka bir şekilde yayın haklarımızdan kulüplerimizin en iyi şekilde faydalanacağı bir süreç başlamalıdır. Vergilerimiz ve borç yapılandırmalarımızın sürat kazanması önemli önceliklerimizden olacak.

Bu toplantıda aldığımız enerji ve mesaj şudur ki: Sahada mücadele, burada ise el birliği içerisinde olmaktır. Herkes için hayırlı olsun. Abi modeli yok, Mustafa Cengiz abimiz var burada, bizden daha büyük. Abiliği inşallah o yapacak bize, Allah izin verirse.

Görevi hepimiz yapacağız. 21'imiz birden koşturmak ve birbirimize saygı, sevgi göstermek zorundayız. Görevi 9 kişi olarak aldık ama 21 başkan birden koşturmak zorundayız."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x