‘Küskün’ün mazbata zeybeği

‘Küskün’ün mazbata zeybeği

CHP’den aday gösterilmeyince bağımsız veya başka partiden yarışa giren adaylardan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile Antalya’nın Kemer İlçesi Belediye Başkanı Necati Topaloğlu seçimlerden galip çıktı. Muharrem İnce, Kesimoğlu’nun pa...

09 Nisan 2019 - 10:26

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi CHP listelerinde yer alamayan bazı isimler bağımsız veya başka partilerden aday olmuştu. İstanbul Şişli’de Mustafa Sarıgül, Silivri’de Selami Değirmenci, Avcılar’da Handan Toprak Benli, Marmaris’te Ali Acar DSP’den seçime girerken, Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu bağımsız olarak yarışa katılmıştı.

Bu isimlerden sadece 2’si kazandı. Kırklareli Belediye Başkanlığı görevini sürdürürken aday gösterilmeyince istifa ederek bağımsız olarak yeniden yarışa giren Kesimoğlu ile Kemer’de DSP’den aday olan Necati Topaloğlu küskünler arasında çıkan iki galip oldu. DSP’den seçime giren Topaloğlu, CHP’li adaydan 5 puan fazla oy alarak seçilirken, bağımsız giren Kesimoğlu, CHP’li adaya ciddi bir fark attı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
14 kişinin ismi çıkarıldı
14 kişinin ismi çıkarıldı
BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ SÖZDE KALMAMALI!
BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ SÖZDE KALMAMALI!