"Küsmedik ki Barışalım"

"Küsmedik ki Barışalım"

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan aşkı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya cephesinde sürpriz bir gelişme yaşanmıştı. Sarıkaya, yaklaşık 10 ay aşk yaşadığı eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın son paylaşımını beğenmişti. Önceki gün Etiler'de görüntülenen komedyen, "Barıştınız mı?" sorusuna, "Küsmedik ki barışalım" yanıtını verdi...

01 Şubat 2021 - 11:21

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan aşkı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya cephesinde sürpriz bir gelişme yaşanmıştı. Sarıkaya, yaklaşık 10 ay aşk yaşadığı eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın son paylaşımını beğenmişti. Önceki gün Etiler'de görüntülenen komedyen, "Barıştınız mı?" sorusuna, "Küsmedik ki barışalım" yanıtını verdi. 

Haber Türk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Cem Yılmaz önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Bir klinikten çıkan ünlü komedyen, "Fizik tedaviye gidiyorum" dedi. Serenay Sarıkaya ile ilişkilerini noktalayan Yılmaz, güzel oyuncunun son paylaşımını beğenmesi hakkında da konuştu. Ünlü komedyen muhabirlerin, "Serenay Hanım ile barıştınız mı?" sorusuna, "Yoo barışmadık. Küsmedik ki barışalım" diye cevap verdi.

Kaynak: Haber Türk

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x