KUYUCAK’TAN İZMİRLİ DEPREMZEDELERE YARDIM ARACI YOLA ÇIKTI.

KUYUCAK’TAN İZMİRLİ DEPREMZEDELERE YARDIM ARACI YOLA ÇIKTI.

09 Kasım 2020 - 16:44

KUYUCAK’TAN İZMİRLİ DEPREMZEDELERE YARDIM ARACI YOLA ÇIKTI

İzmir'de meydana gelen deprem felaketinin ardından yurtta ve dünyada depremzedelere ulaşan destek yardımları tüm hızıyla devam ediyor. 

 Aydın Kuyucak Kaymakamlığı ve Kuyucak Belediyesi işbirliğiyle yardımseverlerin destekleriyle oluşturulan yardımlar depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıktı. 

Kuyucak Belediyesi yardım aracı, depremden etkilenen vatandaşların yaralarını sarmak için İzmir'e gönderildi.

Kuyucak Belediyesi Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri Düğün Salonu’nda toplanan battaniyeler ve gıda paketleri gibi acil ihtiyaç malzemelerinden oluşan yardımlar araca yüklendi. 

 Kuyucak Kaymakamı Yılmaz KURT, Belediye Başkanı Metin ERTÜRK, AK Parti İlçe Başkanı Ali GÜÇLÜ, İlçe Jandarma Komutanı Jnd.Tgm. Burhan ALGÜL, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet KOÇAK, Milli Eğitim Müdürü Mehmet KARADAĞ, depremzedelere  ulaştırılmak için yola çıkan aracı uğurladı.


Başkan ERTÜRK, “Kaymakamlığımız ve Belediyeniz işbirliği ile Kuyucak halkının destekleriyle İzmir’e yardım  aracımızı gönderiyoruz. Kuyucak halkımız malzemeleri bize ulaştırdılar. Toplanan yardımlarımızı aracımıza yükledik. İnşallah sağ salim İzmirli depremzede vatandaşlarımıza ulaşır ve güzel bir şekilde değerlendirilir. İzmir’in Yanındayız. Allah ülkemizi her türlü afetlerden muhafaza eylesin.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakanlığın yayımladığı vefat sayısı ile İBB’nin verileri arasındaki büyük fark dikkat çekti
Bakanlığın yayımladığı vefat sayısı ile İBB’nin verileri...
Deprem sonrası ağır hasar gören binada mahsur kalan kedi kurtarıldı
Deprem sonrası ağır hasar gören binada mahsur kalan kedi...