Manisa Sokağa Çıkmıyor

Manisa Sokağa Çıkmıyor

26 Aralık 2020 - 12:54

Nezih VAROL/ MANİSA

Manisa'da 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladı, bugüne kadar toplamda 336 saat sokağa çıkma yasağı uygulandığı bildirildi.

Manisa ve Türkiye genelinde yeni tip koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması/yasağı devam ediyor. Manisa’da 2020 yılının son hafta sonunda 56 saatlik uygulama gerçekleşiyor.  Her gün binlerce insanın adım attığı Manisa'nın cadde ve sokaklarında sadece yasaktan muaf olanlar bulunuyor.


Polis ve Jandarma uygulama noktalarında denetimler gerçekleştirdi. Sokaklarda görevlilerin haricinde askere giden ve gidecek olan gençler de vardı. Askerler akşam kışlalarına teslim olacak. İlk olarak 21 Kasım Cumartesi günü saat 09.00’da başlayan sokağa çıkma kısıtlamasından bu yana 336 saatlik sokağa çıkma yasağı uygulanmış oldu. Sokağa çıkma kısıtlama uygulaması yılbaşında da devam edecek. Yılbaşında sokağa çıkma sınırlaması 31 Aralık 2020 Perşembe saat 21.00'den 4 Ocak 2021 Pazartesi saat 05.00'e kadar kesintisiz uygulanacak. Yılbaşında da 80 saat sokağa çıkma kısıtlaması gerçekleşecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kafe ve restoranlar için flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kafe ve restoranlar için flaş...
Aydın’da düdüklü tencere can aldı! 1 ölü, 1 yaralı
Aydın’da düdüklü tencere can aldı! 1 ölü, 1 yaralı