Manisa Valisi’ne önemli konuk

Manisa Valisi'ne önemli konuk

AK Parti Manisa 7. Olağan İl Kongresi için Manisa'ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti.

18 Ocak 2021 - 13:12

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret eden Yıldırım; Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Cumhur İttifakı ile ülkenin kalkınma ve refah mücadelesi verirken diğer yandan da bölgesindeki ülkelerin hak ve menfaatlerini de koruduğunu dile getirdi.


Ak Parti İzmir Milletvekili Yıldırım'ın Manisa ziyaretinden öne çıkanlar ise şöyle: "Azerbaycan, Irak, Suriye, Libya ve Doğu Akdeniz'de bölgemizde yaşananları dikkate aldığımızda bu mücadelenin kıymeti ortaya çıkıyor. 2021 inşallah, 2020'nin bütün kötülüklerini geride bırakacak 

 

"Toplam ağırlığı yarım gramdan az olan bir mikrop, dünyayı adeta dize getirdi. Teknolojisi ve buluşlarıyla böbürlenen ülkelerin, ne kadar aciz, çaresiz kaldıklarını bir kez daha gördük. Bu yüzden gördük ki küresel kalkınmada, nimetlerin ve külfetlerin paylaşımında daha adil olmak gerekiyor." dedi.


İzmir ile Manisa'yı birbirine bağlayan Sabuncubeli Tüneli'nin kente büyük katkısı olduğuna dikkati çeken Yıldırım, "Ayrıca, Osmangazi Köprüsü ile İzmir-İstanbul Otoyolu bölge ekonomisi ve ticaretine ciddi katkı sunacak. Bunun yanında daha güvenli hale gelen yollarda trafik kazanlarından ölümler de azaldı." ifadelerini kullandı.Kaynak: konhaber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'nin en büyük tam otomatik otoparkı İzmir'de açılıyor
Türkiye'nin en büyük tam otomatik otoparkı İzmir'de açılıyor
YUNANİSTAN 6.3 ŞİDDETİNDEKİ DEPREMLE SARSILDI
YUNANİSTAN 6.3 ŞİDDETİNDEKİ DEPREMLE SARSILDI