MARMARİS’TE KAZALARI HAVALI KASKLAR AZALTACAK

MARMARİS’TE KAZALARI HAVALI KASKLAR AZALTACAK

Marmaris Kaymakamlığınca başlatılan; “Sen Kaskınla Çok Daha Havalısın” sloganlı, gençlere yönelik, Trafik Kazalarına Karşı Eğitim amaçlı kampanyada, liseli gençlere motorsiklet kaskları dağıtıldı.

03 Aralık 2019 - 13:12

MARMARİS’TE KAZALARI HAVALI KASKLAR AZALTACAK
                Marmaris Kaymakamlığınca başlatılan; “Sen Kaskınla Çok Daha Havalısın” sloganlı, gençlere yönelik,  Trafik Kazalarına Karşı Eğitim amaçlı kampanyada, liseli gençlere motorsiklet kaskları dağıtıldı.

                Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy , Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Namık Söylemez, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya  ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’ın da katıldığı dün (2 Aralık 2019) Marmaris Sabancı Lisesi salonunda düzenlenen konferansta ; öğrencilere trafik kazaları, nedenleri, olmaması için alınacak tedbirler, sinevizyon gösterisi eşliğinde anlatıldı.
                Söz alan Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, gençlerin kendileri için çok değerli olduğuna dikkat çekerek;  "Marmaris'te motosiklet kullanımının yoğun olmasından dolayı kazalar da çok oluyor. Kask kullanımı yasal bir zorunluluk ama sizleri de hayata bağlayan önemli bir unsur. Kask kullanılmasını en üst düzeye çıkaracağız." dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SİGORTA ACENTELERİ BASIN DUYURUSU.
SİGORTA ACENTELERİ BASIN DUYURUSU.
Freni boşalan tanker apartmana çarptı, facianın eşiğinden dönüldü
Freni boşalan tanker apartmana çarptı, facianın eşiğinden...