MARMARİS’TEN VALİ GİTTİ YAZAR OLARAK DÖNÜYOR

MARMARİS’TEN VALİ GİTTİ YAZAR OLARAK DÖNÜYOR

Marmaris’te 1998’de başladığı Kaymakamlık görevinden, 2003 yılında terfi ederek Osmaniye Valisi olarak ayrılan Vali İsa Küçük, “Şiirin Öteki yüzü Fotoğraf Sergisi” ile bu kez sanatçı kimliğiyle, Marmarisliler’le buluşacak.

20 Eylül 2019 - 01:06

MARMARİS’TEN VALİ GİTTİ YAZAR OLARAK DÖNÜYOR
                Marmaris’te 1998’de başladığı Kaymakamlık görevinden 2003 yılında terfi ederek Osmaniye Valisi olarak ayrılan Vali İsa Küçük,  “Şiirin Öteki yüzü Fotoğraf Sergisi” ile bu kez sanatçı kimliğiyle, Marmarisliler’le buluşacak.
                Vali İsa Küçük’ün şiirleri ve onlardan esinle Ahmet Özer Başoğlan’ın çektiği fotoğraflardan oluşan   Şiirin Öteki yüzü Fotoğraf Sergisi, 23 Eylül’de Saat 17:00de Marmaris kalesinde açılacak.
                Marmaris Halkına olan özlemini, selamlarını ileten ve halen Merkez Valisi olan İsa Küçük tüm Marmarislileri beklediğini söylediği sergi için yaptığı davette; “ Sergimiz bir yanı ile fotoğraf, bir yanı ile şiir sergisi.  Sanatın farklı yansımalarını bir sergide buluşturma ve bir duyguda harmanlama çabasıdır. Her iki sanat ve sanatçı ayrı ayrı değerler olmakla birlikte birlikteliğin uyumu içerisinde yeni bir eser meydana getirmişlerdir. Bu ortak eser,  tam olarak bu sergide vücut bulmaktadır. Bu özelliği ile de şehrin kültürel dokusuna ve estetiğine katkıda bulunacağına, daha da önemlisi gençlerin ufuklarını genişleteceğine ve sanat ile ilgilenen herkes için farklı anlamlar ve heyecanlar yaratacağına inanıyoruz. “ dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karnındaki bebeği savaşı kazandı anne ise koronavirüse yenik düştü
Karnındaki bebeği savaşı kazandı anne ise koronavirüse yenik...
KKTC’den gelen 332 kişi daha Karaman’da karantinaya alındı
KKTC’den gelen 332 kişi daha Karaman’da karantinaya alındı