Menemenspor’a yapılan baskın sonrası Tahir Şahin sert...

Menemenspor'a yapılan baskın sonrası Tahir Şahin sert açıklamalarda bulundu

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Menemenspor’da flaş bir gelişme yaşandı. Yapılan şikayetler üzerine Mali polisler, yolsuzluk iddiası ile Menemenspor Kulüp binasına baskın düzenledi. 2013 yılından itibaren mevcut dosyalar polis tarafınca incelemeye alındı...

04 Mart 2021 - 11:14 - Güncelleme: 04 Mart 2021 - 11:27

Menemenspor dün akşam saatlerinde yapılan şok baskınla sarsıldı. İzmir ekibinde, transfer ücretleri ile ilgili olarak evrak üzerinden gösterilen rakamlar ile fiili rakamlar arasında fark olduğu iddia edildi. yapılan çok sayıda şikayet ve ihbar üzerine Mali şube polisleri  inceleme başlattı.

Ayrıca iddialarda yer alan diğer bilgilere göre Menemenspor’un Belediyeden ucuza yer temin ettiği fahiş fiyatlarla 3. Kişilere kiraladığı iddia edildi. Edinilen bilgiye göre Menemenspor Kulübüne ait karar defteri, üye kayıt defteri, evrak kayıt defteri, işletme hesap defteri, dernek gelirleri alındı. Alınan belgelerin  İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından inceleneceği kaydedildi.


Yaşanan bu gelişmeler sonrası Menemenspor’un Onursal Başkanı Tahir Şahin ise Sert açıklamalarda bulundu.

 Menemen'de spora siyaset karıştırıldığını  belirten  eden Şahin, birtakım parazit ve asalak takımı Menemenspor'a zarar verebilmek için her şeyi yapıyorlar. "Spora siyaset karıştırdılar ve Menemenspor ile taraftarını üzmek için her türlü ayak oyunlarına girişiyorlar. Bu durum tamamen siyasidir. Dün nasıl uğraştılarsa bugün de Menemenspor ve Tahir Şahin ile uğraşmaya devam ediyorlar. Bu durumda da siyatçiler faydalanmaya çalışıyorlar dedi.

31 Marttan bu yana Menemenspor ile uğraşan şer güçler olduğunu ve halen  devam ettiğini belirten Şahin  20 yıldır Tahir Şahin’e çamur at izi kalsın politikası uygulandı fakat çamurlar hep onların üzerinde kaldı. Tahir Şahin ve Menemenspor yönetimine bugün zarar vermiş gibi düşünseler de yarın zarar veremediklerini çok net bir şekilde göreceklerdir ve hiç şüphemiz yoktur ki Tahir Şahin yine haklı çıkacaktır.

Nasıl ki Tahir Şahin’i kötülediler ve 20 ay sonra haklı çıktıysa bu durumdan da haklı çıkacağımızı görecekler. Menemenspor’a zarar vermekten başka bir şey yaptıkları yok, bu durumda bizleri çok fazla üzüyor. Lakin Söz konusu Menemenspor ise gerisi teferruattır "İfadelerini kullandı. Kaynak: Volkan Deniz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x