MHP 13.Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2021’de yapılacak

MHP 13.Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2021’de yapılacak

10 Şubat 2021 - 18:10

MHP 13.Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2021’de yapılacak.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendi 10 Şubat 2021 Çarşamba günü  yapılan MYK toplantısında 18 Mart 2021 tarihinde yapılacak olan MHP Büyük Kongresinde genel başkan adaylığını açıklamıştır.

Türk Milletimize , Türk Milliyetçiliği ve Ülkücü Harekete, Türk Dünyasına hayırlı olsun.

Ülkücü Hareketin; Türk milletinin varoluş refleksini aksettirdiği, MHP Genel Başkanı , Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin liderliği altında bir kez daha bariz surette anlaşılmıştır. MHP, Türklük bilincinin maşeri vicdana sirayet etmesini sağlamıştır.

Genel Başkanımız Sayın  Devlet Bahçeli beyefendinin liderliğinde MHP; baskın ama yapıcı ve uzlaşmacı siyaset takip eden, sorunlara çözüm üreten parti hüviyetini daha da güçlendirmiş, beka olgusunun siyasetteki teminatı, bin yılık kardeşliği belgeleyen toplumsal sözleşmenin karşılığı olmuştur.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendi; Türk  milletimizce sözüne güvenildiği kadar, varlığından hem ülkenin hem de siyaset kurumunun yarar sağladığı bir liderdir.

18 Mart 2021’de yapılacak 13. Olağan Büyük Kurultayımızda, MHP Aydın  teşkilatları olarak bütün varlığımızla liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin etrafında kenetleneceğimizi cennet Aydın Kentimiz kamuoyuna bildirmekten bahtiyarlık duyuyoruz.

Haluk Alıcık

MHP Aydın İl Başkanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x