MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığında bayrak değişimi

MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığında bayrak değişimi

10 Ocak 2021 - 13:43

MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığında bayrak değişimi.

23 Şubat 2018 tarihinden bu güne kadar MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığını yürüten Seval Bay hanımefendinin yerine Emekli Öğretmen Meltem Bölük hanımefendi MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığına atandı.

MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığındaki değişim konusunda açıklama yapan MHP İl Başkanı Haluk Alıcık " Yaklaşık üç yıldır MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten  sayın Seval Bay hanımefendinin birikimleri ve tecrübeleri ile partimizin hizmetinde olmaya devam edeceği inancımla çok teşekkür ediyorum.  MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan sayın Meltem Bölük Hanımefendiye başarılar diliyorum. Hayırlı olsun" dedi.

MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Meltem Bölük; "

Milliyetçi Hareketin Kadınları olarak Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin emrinde, samimiyet, sadakat ve vefa ile cennet Aydın Kentimizde  çalılacağız. İl Başkanımız sayın Haluk Alıcık şahsında bize duyulan güven için tüm  dava arkadaşlarıma ve   Seval Bay hanımefendiye  teşekkür ederim. MHP Aydın İl Kadın Kolları yönetimi önümüzdeki günlerde açıklacaktır." dedi.

İl Başkanı Haluk Alıcık tarafından Seval Bay hanımefendiye plaket verildi.

Seval Bay; " Görev süremiz boyunca; gerçekleştirilen bütün çalışmaların baş mimarı olan,  kıymetli Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli Beyefendi'ye , Genel Başkan Yardımcımız Sayın Deniz Depboylu Hanımefendi'ye İl Başkanımız Sayın Haluk Alıcık Beyefendi'ye , Aydın Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Tayfun Şan Beyefendi'ye, tüm teşkilatlara en kalbi duygularımla teşekkür ediyor , sayın Meltem Bölük kardeşime başarılar diliyorum." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de intihar! Evinde ölü bulundu
İzmir’de intihar! Evinde ölü bulundu
İzmir'de eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğradı! Hayatını kaybetti
İzmir'de eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğradı!...