Mhp İl Başkanı Haluk Alıcık İl Yönetimi İle Beraber NTO...

Mhp İl Başkanı Haluk Alıcık İl Yönetimi İle Beraber NTO Başkanı Aslan'ı Ziyaret Etti

30 Ocak 2021 - 13:44

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN TİCARET ODASINA ZİYARET

MHP AYDIN İL BAŞKANI HALUK ALICIK, NAZİLLİ İLÇE YÖNETİM KURULU BAŞKANI HASAN HÜSEYİN EREN VE KADIN KOLLARI BAŞKANI İLE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİLER

2020/Şubat ayında yapılan seçimler neticesinde göreve gelen ve yaklaşık bir yıldan beri çalışmalarına devam eden İl ve İlçe Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyelerini Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN karşıladı. 

MHP İl Başkanı Haluk ALICIK yaptığı konuşmada; “ Bu gün bölgenin fikir önderlerinden birisi olan Nazilli Ticaret Odası’nı ziyaret için bir araya geldik. Uzun yıllar Nazilli Belediye Başkanlığı yapan birisi olarak NTO’nun çalışmalarını ve gösterdiği gayretleri iyi biliyorum. Nuri Başkan 2013 yılında göreve geldikten sonra çok kısa sürede önemli projelere imza attı.  O dönemde belediye olarak yetkimiz ve imkanımız dahilinde çalışmalarına destek vermeye gayret ettik. Örneğin NTO’nun Nazilli Uzun Yaşam Köyü projesini herkes tarafından desteklenmesi gereken bir çalışma olarak görüyorum. Bölgeye inanılmaz bir ivme kazandıracak. Uzun Yaşamın merkezi olan Nazilli yurt dışında da bilinmektedir. Bu anlamda kurumsal olarak kulvarlarımız farklı olsa da amacımız tek. O amacımız da bölgeye hizmet etmek ve insanımızın mutlu olmasını sağlamaktır. NTO’ya çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.     

MHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin EREN; İlçe Yönetimi olarak Nazilli’nin daha iyi yerlere gelmesi için çaba gösterdiklerini, bölgenin faydasına olacak her konuda kurumlara destek olmaya ve güç birliğine hazır olduklarını söyleyerek aynı zamanda yönetim kurulunda görev aldığı Ticaret Odası çalışmalarını bu nedenle önemsediklerini ifade etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN; “ Ziyaretleri için MHP İl Başkanı Haluk ALICIK ile MHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin EREN’ e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Özellikle Odanın Hizmet Binası yerinin satın alınmasında o dönem Belediye Başkanı olan Haluk ALICIK’ ın destek ve yardımlarını gördük. Aynı şekilde yeni sanayi alanlarının düzenlenmesi ve Galericiler Sitesi yerinin temininde Haluk Başkanın destek ve yardımları bize güç vermiştir. Bu projeler kurumsal işbirliği yapılması halinde nelerin başarılabileceğine en güzel örnektir. Ortak gayemiz insanımızın refahı, daha çok kazanması ve mutluluğu olduğuna göre bölgemizde mevcut olan her kurum ve meslek örgütünden aynı yaklaşımı ve gayreti görmek istiyoruz. Nazilli’nin ve bölgenin menfaatleri söz konusu olduğunda mazeretler olmamalı diye düşünüyorum. Ziyaretleri için MHP İl Başkanlığı ve yönetim kurulu üyelerine, İlçe Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile kadın kolları başkanlığına; Oda yönetim kurulu ve Oda meclisim adına teşekkür ederim” dedi.          


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bayraklı'da engel yok, spor var!
Bayraklı'da engel yok, spor var!
İYİ Parti'den istifa eden Ümit Özdağ: Partinin ismi hazır, logo ve kurucular üzerinde çalışıyoruz
İYİ Parti'den istifa eden Ümit Özdağ: Partinin ismi hazır, logo...