MHP İLÇE BAŞKANI BAYRAKTAR’A " BİRAZ TUTARLI OLMAK SANA...

MHP İLÇE BAŞKANI BAYRAKTAR'A " BİRAZ TUTARLI OLMAK SANA İYİ GELECEK".

11 Temmuz 2019 - 19:55

CHP KUŞADASI  İLÇE ÖRGÜTÜ BAŞKANI MEHMET GÜRBİLEK''TEN MHP İLÇE BAŞKANI BAYRAKTAR'A " BİRAZ TUTARLI OLMAK SANA İYİ GELECEK"
"MHP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar önceki açıklamalarına kendisi de inanmamış olacak ki yaptığı yeni bir açıklama ile kendisini oldukça komik ve anlaşılmaz bir duruma düşürdü.


DSİ’ye ait bir kanaldan denize akan suyun, lağım suyu olmadığı gerçeği ortaya çıkınca bir anda ağız değiştiren Bayraktar, yaptığı yeni bir açıklama ile konuyu farklı mecralara çekmeye çalışmaktadır.Bir önceki açıklamasında yer alan iddialarının boş çıkması, Büyükşehir ve ASKİ’nin herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığının anlaşılması üzerine tüm kamuoyu önünde DSİ’nin suçunu ortaya çıkaran Bayraktar durumu örtbas etmek için daldan dala atlarken bugün kendisine yeni bir dal daha bulmuştur.Öncelikle ifade etmek isteriz ki konuyu kanaldan alıp genel politikaya kadar sürükleyerek konuyu çarpıtan bir kişi varsa o da MHP ilçe başkanının ta kendisidir.


Hele ki “Davutlar, Güzelçamlı, Kuşadası’nın merkezi bazı yerlerinde katı atık bedeli alındığı halde, fosseptik çekilip, vatandaştan ayrıca neden ücret alınmaktadır?” gibi bir ifadesi var ki evlere şenlik. Açıklamasında ifade ettiği “KATI ATIK ÜCRETİ” ilçe belediyesine ait çöp arabalarınca toplanan atıklar ile alakalı bir durum olup verilen bu hizmetin bedelidir. Eğer ifade etmek istediği “ATIK SU ÜCRETİ” ise o ilgili yönetmelikle alınan bir ücrettir.


Eğer konuya bir itirazı varsa iktidar ortağı partisi söz konusu yönetmeliği değiştirerek bu ücreti ortadan kaldırabilir. Gerçekten samimiyseniz katı atık ve atık su paralarını milletvekilleriniz bir önergeyle kaldırsın.  Güç sizde, iktidarın yarı hissesi sizde, sizi tutan mı var?


Bir diğer tuhaf durum ise MHP ilçe başkanı arkadaşımızın, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu tarafından Kuşadası’na kazandırılan Kuşadası Atık Su Arıtma Tesisinin çalışmadığı iddiasını ısrarla sürdürüyor olmasıdır. Bayraktar’a tavsiyemiz, kızmadan, küsmeden söz konusu tesisin açılışı olduğu günden beri faaliyette olduğu, istisnasız ve kesintisiz olarak hizmet verdiği gerçeğini kendisine kabul ettirmesidir. Terfi merkezi ve vidanjörler aracılığıyla tesise ulaştırılan atık sular arıtılarak deşarj edilmektedir."


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli genci streç filme sarıp cinsel tacizde bulundular
Engelli genci streç filme sarıp cinsel tacizde bulundular
2020 Resmi tatil günleri açıklandı! 9 günlük bayram tatil olacak mı?
2020 Resmi tatil günleri açıklandı! 9 günlük bayram tatil...