MİLAS GÜLLÜK’TE SEZONDA GÜLLER AÇACAK

MİLAS GÜLLÜK'TE SEZONDA GÜLLER AÇACAK

Milas Belediyesinden verilen bilgiye göre; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol, belediye başkan yardımcıları ve birim amirleriyle birlikte Güllük Beldesi mahallesinde incelemelerde bulundu.

04 Mart 2020 - 01:47 - Güncelleme: 04 Mart 2020 - 01:56

MİLAS GÜLLÜK’TE SEZONDA GÜLLER AÇACAK
                Muğla’nın tarihi Milas ilçesinin turistik beldesi Güllük mahallesi, 2020 Yaz Sezonuna  yep yeni yüzüyle girecek.

                Milas Belediyesinden verilen bilgiye göre;  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol, belediye başkan yardımcıları ve birim amirleriyle birlikte Güllük Beldesi mahallesinde incelemelerde bulundu.
                Trafik sorununu çözüme kavuşturmak için yeni otopark alanları belirlediklerine ve Güllük’e modern bir Pazar yeri kazandıracaklarına dikkat çeken Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat inceleme sonrası verdiği bilgide; “ Güllük ‘te yapacağımız hizmetlerde Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz eş zamanlı çalışacaklar. Bizim için önemli mahallemiz olan Güllük’te bir çok çalışmayı bir arada yürüterek, buraya gelen misafirlerimizin, turistlerin tatillerini istedikleri güzellikte geçirmelerini sağlayacağız. Çalışmalarımızda  öncelikle mahalle içi yolları düzeltip, yeni kilit parke taşı döşemesi  yapacağız. Güllük sahil şeridindeki bozulan parkeler de yenilenecek. Bayrak tepesi olarak bilinen alana yeni bir sosyal tesis kazandıracağız. Çamlık caddesi üzerinde bulunan mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait ve Belediyemize kiralanan alanı temizleyerek, yeni bir kafe açma planımız var.
DİNLENME KAMPI HALK PLAJI OLACAK

                Uzun yıllar Türkiye Petrolleri tarafından dinlenme kampı olarak kullanılan ve şu anda boş bulunan plajı da düzenleyerek, halk plajı olarak hizmete açacağız.”dedi.
Ata SEVGİ AjansCANKA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonspor, Altay'dan Cenk Özkaçar'ı istiyor
Trabzonspor, Altay'dan Cenk Özkaçar'ı istiyor
Son 24 saatte koronavirüsten 19 kişi hayatını kaybetti
Son 24 saatte koronavirüsten 19 kişi hayatını kaybetti