Milletin sesi olmaya devam edeceğiz

Milletin sesi olmaya devam edeceğiz

22 Mayıs 2021 - 19:14

Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener halkın sorunlarını dinlemek, yanlarında olmak ve çare olmak için Rize’deydi. Karadenizli hemşerilerimizin samimi duygularla, mani ve türkülerle karşıladığı Genel Başkanımız halkının yanında durmaya devam ediyor.

Cengiz inşaat’ın Ikizdere'deki İşkencedere Vadisi'nde başlattığı taş ocağına karşı Karadeniz halkı tepkiliydi. Karadeniz’in doğasına zarar veren taş ocağı doğal zenginliklerimizi yok ediyor. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener köylülerin, esnafın ve Karadeniz halkının dertlerini dinleyerek onlara destek verdi.

Karadeniz halkının misafirperverliği, mertliği ile karşılanan Genel Başkanımıza Rize İkizdere ilçesinde yapılan provakatif  münverit  saldırının bölge halkıyla bağdaştırılmasının yanlış olduğunu belirtmek isteriz. Bu tür münverit olayların bölge halkının samimi duygularını da yanlış gösterdiğini belirtmek isteriz. İyi Parti olarak bilmenizi isteriz ki halkımızla yan yana gelişlerimizi hiçbir kuvvet engelleyemeyecektir. 

İyi Parti dertlere derman olmak için vatanın her karış toprağında çalışmalarına devam ederek halkının sorunlarına derman olacaktır.

Rize İkizdere ilçesindeki provakatif bu olayı kınıyor, Genel Başkanımızın yolunda yürümeye devam edeceğimizi tüm kamuoyuna duyuruyoruz.

Milletin sesi olmaya devam edeceğiz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x