Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez: Yeni bir...

Milli Merkez Ankara Temsilcisi Ufuk Söylemez: Yeni bir ‘Ekmeleddin’ vakasına karşıyız

Milli Merkez Hareketi Ankara Temsilcisi, Devlet eski Bakanı Ufuk Söylemez, siyasette yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Merkez sağda siyaset yapan isimlerin bazı partilerden dışlandığına dikkat çeken Söylemez, şöyle konuştu: Uzun yıllar ülkeye hizmet etmiş DYP hareketinin, rahmetli Demirel’den sonra fikri ve siyasi misyonunun doğal ve meşru mirasçı lideri kuşkusuz ki Hüsamettin Cindoruk olmuştur.

10 Ekim 2020 - 09:06

Milli Merkez Hareketi Ankara Temsilcisi, Devlet eski Bakanı Ufuk Söylemez, siyasette yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Merkez sağda siyaset yapan isimlerin bazı partilerden dışlandığına dikkat çeken Söylemez, şöyle konuştu:

Uzun yıllar ülkeye hizmet etmiş DYP hareketinin, rahmetli Demirel'den sonra fikri ve siyasi misyonunun doğal ve meşru mirasçı lideri kuşkusuz ki Hüsamettin Cindoruk olmuştur.

Cindoruk ve onunla birlikte hareket eden arkadaşları, başkanlık rejiminden parlamenter demokratik rejime yeniden dönülünceye kadar, partilerüstü, demokratik, milli ve Cumhuriyetçi bir ittifakın çok daha önemli ve öncelikli olduğunu düşünerek hareket etmişlerdir.

Söylemez, "DYP hareketinin, doğal ve meşru mirasçı lideri Cindoruk olmuştur" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MUĞLA İYİ PARTİ VE CHP CUMHURİYET BAYRAMINI BİRLİKTE KUTLAYACAK
MUĞLA İYİ PARTİ VE CHP CUMHURİYET BAYRAMINI BİRLİKTE...
Şampiyonlar Ligi'nde ilk hafta maçları tamamlandı
Şampiyonlar Ligi'nde ilk hafta maçları tamamlandı