Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın: "Düşün Bayraklı’nın Yakasından"

13 Şubat 2019 - 14:56

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın: "Düşün Bayraklı’nın Yakasından"

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın “CHP’nin yeni belediye başkan adayı Serdar Sandal’ı eleştirdi. Aydın “Bayraklıyı Paris yapacakmış. On yıldır yeni mi uyandınız? Bizce gölge etmeyin, düşün Bayraklının yakasından da Bayraklı Bayraklı olarak kalsın!” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kontenjanından Bayraklı Belediye Başkan Adayı yapılan Serdar Sandal’ın açıklamalarına karşı MHP’den cevap gecikmedi. On yıldır Bayraklıyı yöneten CHP zihniyetinin sanki hiçbir şey olmamış gibi davranması pişkinliktir diyen MHP Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın; “İzmir’in en genç en güzel ilçesinde yaşıyoruz. Fakat CHP belediyeciliği yüzünden on yıldır Bayraklımızın sırtına hançer vuruluyor. Biri bize anlatsın Bayraklı’da on yıldır ne değişti? CHP belediyeciliği ilçemize ne gibi katkılar sağladı?” sorusunu sordu.

 

“CHP’nin iflas ettiğini söylüyor”

Biri gidiyor, biri geliyor ama zihniyet hep aynı kalıyor diyerek sözlerini sürdüren MHP’li Aydın, “Biz bayraklıda yaşıyoruz, CHP anlayışının neler yaptığını da yapmadığını biliyoruz. Sandal eğer bir söz söyleyecekse ilk önce kendisinden önce görev yapan belediye başkanına söylemelidir. İlçemizin geleceğini karartan bu yönetim bir de kalkmış Bayraklı’yı Paris yapacağım diyor. Hayrola sayın Sandal yoksa CHP belediyeciliğinin iflas ettiğini, CHP belediyesinin Bayraklı’ya on yıldır hiç bir şey katmadığını sen de mi itiraf ediyorsun? Açık konuşun da herkes öğrensin” dedi.

 

“Cumhur İttifakı Bizim İnancımızdır”

“Bizce siz Bayraklı’nın yakasından düşün de ilçemiz özüne uygun projelerle dünyaya örnek olsun”  diyerek açıklamasını sürdüren MHP Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın, “size kısaca ifade ediyorum, zaman dolmuş Bayraklı’yı ne hale getirdiğiniz bütün hemşehrilerimiz tarafından görülmüştür.. Ülkücülerin bir tek oyu bile size gelmez. Oyumuz ittifak adayımız Sayın Ali Aslan’ındır. Kadrolarımızla ve tüm mensuplarımızla dünya şehri olacak Bayraklımız için Ali Aslan diyoruz. Bu nokta da desteğimiz de inancımız da tamdır. Cumhur İttifakı ve bizim inancımızdır. Sayın Sandal adalet arıyorsa önce CHP belediyeciliğinin Bayraklıya ne yaptıklarını sorgulasın”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MARMARİS BELEDİYESİNDEN DERS VEREN SERGİ
MARMARİS BELEDİYESİNDEN DERS VEREN SERGİ
Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu! 4 isim yok
Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu! 4 isim yok