MUĞLA ECZACI ODASI YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

MUĞLA ECZACI ODASI YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

Muğla Eczacı Odasının16. Dönem Seçimli olağan kongresinde, 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Kadir Serkan Tekin ve yönetimi için göreve devam kararı çıktı.

08 Eylül 2019 - 11:43 - Güncelleme: 08 Eylül 2019 - 16:13

BAŞKANDAN MESLEKTAŞLARINA SİTEM
                Muğla Eczacı Odasından verilen bilgiye göre; Kongrede söz alan Oda Başkanı  Kadir Serkan Tekin kongreye katılımın düşük olmasından yakınarak; “Bir seçim dönemi, bir genel kurul ve maalesef yine düşük bir katılım, Her toplantı, eğitim ve genel  kurul da sitem ediyorum. Belki sizde sıkıldınız, ama bakıyorum salonun en dolu olması gereken bu günde yine 50-60 kişiyle genel kurul yapıyoruz.  Mesleğimizin bu kadar sıkıntılı geçtiği bir süreçte bence daha çok katılımlı daha aktif birlik halinde kenetlenmiş bir örgüt olmalıyız. Diye düşünüyorum.15. Dönemimizi geçirdik hatalarıyla, sevaplarıyla, Elimizden geldiğince mesleğe kazanımlar elde etmeye çalıştık. İki Meslektaşımız Ankara’da ödüle layık görüldü. Birisi Rehber Eczanemde yapmış olduğu çalışmalarla, diğeri Türkiye’de değil Dünya’da yaptığı kabul görmüş. Zeytin ve Zeytin yağımızı tüm Dünya’ya tanıtan bir meslektaşımız. Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde kurduğumuz birim tüm 48 ‘deki eczanelerimize hizmet vermeye devam ediyor,Muvazaa konusunda çalışmalar gerçekleştirildi, Üyelerimize gelişen tüm olay ve konularla ilgili duyurularımız anında yapılıyor, ve son olarak da odamızda Danışman Eczacı istihdam etmeye başladık. “ dedi.
                Yeni dönem için bugün oda hizmet binasında yapılan oylama sonucu 16. Dönem Yönetim Kurulu Ecz. Kadir Serkan TEKİN, Ecz. Saim KORKMAZ, Ecz. Ömer ÇETİNER, Ecz. Burak SÖĞÜTLÜ,Ecz. Cem DEMİR, Ecz. Fikri Devrim MAVİOĞLU ve  Ecz. Anıl GENÇTÜRK’ten oluştu. Ata SEVGİ AjansCANKA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fenerbahçeli eski yöneticiden büyük tepki
Fenerbahçeli eski yöneticiden büyük tepki
Gaziemir Belediyesi memurlarından 'toplu sözleşme' eylemi
Gaziemir Belediyesi memurlarından 'toplu sözleşme' eylemi