Mustafa Cengiz: ’10 bin euroya ben de şaşırdım’

Mustafa Cengiz: '10 bin euroya ben de şaşırdım'

Galatasaray Kulübü Başkanı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un iddialarına karşılık olarak, “Bir kulüp başkanına ‘yalancısın’ diyecek kadar basitliğe düşmem. Bonservisin içine gömüyorlar, vergi kaçırıyorlar gibi basit, akla gelmedik şeytanlıkları düşünen zi...

14 Ocak 2020 - 10:19

G.SARAY Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kendilerine yönelik açıklamalarına yanıt verdi. Spor Çalıştayı’nda gazetecilerin konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Cengiz, Koç’un sözlerine üzüldüğünü belir terek, “Bir defa kural değişti, play-off çıkarıldı dediğimde maalesef ‘ya size yanlış bilgi verilmiş ya yanılıyorsunuz, ya da yalan söylüyorsunuz’ şeklinde bir ibare kullanıldı. Ben bu sözcüğü bir kulüp başkanına yakıştıramadım” dedi.

Niye sahip çıkıyorsunuz?

Kuralın, TFF ve yayıncı kuruluşun talebi üzerine değiştiğini belirten Cengiz, “Neden kural değişikliği yapıldı dediğimde siz benim için yalan söylüyor diyecek kadar öfkelenerek buna sahip çıkıyorsunuz. Siz karara müdahil mi oldunuz? Sızdırıldı deniyor. Koyun, herkesin ne kadar harcama limiti var hepsi ortaya çıksın. Bir kulüp başkanına, değerli bir camianın başkanına ‘yalancısın’ diyecek kadar basitliğe düşmem. O kadar basit olamam. Edebimi bilirim, edepsizce davranamam. Ben yapılandırmadan da memnunum ” diye konuştu.

Yayınlanan listeler eksik, hatalı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Filyasyon olmasaydı ne olurdu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı
Filyasyon olmasaydı ne olurdu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca...
"100 YILLIK KULÜPLERE SİYASET BULAŞTIRILMASIN"