NAMDER’de Erdemci güven tazeledi

NAMDER’de Erdemci güven tazeledi

22 Mart 2021 - 20:07

NAMDER’de Erdemci güven tazeledi

Nazilli Müteahhitler Derneği (NAMDER) Başkanı Remzi Erdemci, 1’nci olağan kongrede güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Kongrede yeni tüzük oybirliğiyle kabul edildi.

Nazilli’de müteahhitleri tek çatı altında toplamak amamcıyla kurulan NAMDER’in olağan kongresi Nazilli Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleşti. Kongreye NAMDER Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Erdemci, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.


Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan kongre divan kurulunun oluşturulmasıyla başladı ve saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti. Ardından NAMDER Başkanı Remzi Erdemci bir konuşma yaptı. Kongrede mevcut Başkan Erdemci ve listesinin tek aday olduğu kongrede bütün üyelerinin oyuyla tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.


BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Kongrede konuşan Başkan Erdemci, “Nazilli’mizde onurlu mücadelesiyle emek veren, dernek olmanın gücüne inanan ve bana güvenen meslektaşlarım kısa sürede hep birlikte çok güzel işler yaptık. Daha başaralı olacağımız bir birliktelik için bugün burada bir araya geldik. Sizlerle olmaktan gurur duyuyorum. Bir yıl önce derneğimizin kuruluşunda faal olarak çalışan yönetim kurulumuza ve bilgi danışma ekibimize bugün burada olmamıza vesile olan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Birlikten kuvvet doğar dedik ve bu yola çıktık. Tüzüğümüzü de genişlettik. Buradaki demir bayileri 7 bin TL fark koyuyordu. Girişimlerimizle birlikte üyelerimize daha ucuz fiyata göreve geldiğimiz günden beri 196 TIR demir indirdik. 1 buçuk milyon TL civarında kar ettirdik. 5 bin koli gıda yardımı, Rahmanlar Mahallesi’nde yanan bir eve 45 bin TL, bir resmi kuruma 50 bin TL yardım yaptık. Engelli vatandaşlara yardımcı olduk. Ayrıca, genel kurulumuzu gerçekleştirmek için tüm imkanlarıyla bu salonu Tahsis Meclis Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x