Nazilli Belediyesi köylere hizmet götürmeye devam ediyor

Nazilli Belediyesi köylere hizmet götürmeye devam ediyor

29 Mart 2021 - 12:17

Nazilli Belediyesi köylere hizmet götürmeye devam ediyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Hamidiye Mahallesi’nde yer alan köy içi yollarda yenileme çalışması başlattı. 82 mahallenin tamamında yaptığı çalışmalarla vatandaşın takdirini toplayan Nazilli Belediyesi, Hamidiye Mahallesi’nde yol yenileme, bakım ve onarım çalışması başlattı. 


“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Pandemi sürecinde yürütülen kapsamlı çalışmaların köylerde eş zamanlı olarak devam ettiğini belirten Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Kentimize hizmet noktasında hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan dün olduğu gibi bugün de çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman sevgisini ve desteğini yanımızda hissettiğimiz tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. El birliğiyle Nazillimize daha iyi ve daha güzel hizmetler kazandırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.


MUHTAR AKKAYA’DAN TEŞEKKÜR 

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Hamidiye Mahalle Muhtarı Saffet Akkaya; “Aydın Büyükşehir ve Nazilli Belediyemize mahallemizde yapmış oldukları çalışmalardan dolayı şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum. Mahallemizde şu an itibariyle 400 metrekare alanda çalışma yapılmaktadır.  Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x