Nazilli İyi Parti 3, Kuruluş Yıldönümünü Pasta Keserek...

Nazilli İyi Parti 3, Kuruluş Yıldönümünü Pasta Keserek Kutladı.

25 Ekim 2020 - 19:06

25 Ekim 2017 tarihinde, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener tarafından kurulan partimizin 3. yıl dönümünü Belediye başkanımız, meclis üyelerimiz ve parti kurucularımız ile coşkuyla kutladık.Bugün partimizin kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Nazilli belediye başkanımız, meclis üyelerimiz, parti kurucularımız, yönetim kurulu üyelerimiz ve parti üyelerimizle bir aradaydik. 3. yıl dönümümüzü simgeleyen pastamızı kestik. 3 yıl gibi bir sürede büyük başarılara imza atan, ülkemizdeki siyasi boşluğu dolduran ve milletin sesi olan Genel Başkanımız ile aynı yolda yer almaktan büyük kıvanç duyduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. 


İYİ’lik hareketi olarak çıktığımız kutlu yolda inanıyoruz ki, bu kötü dönem sona erecek. Milletin son umudu olan İYİ PARTİ ile İYİ’lik güneşi ülkemize doğacak. Cumhuriyetimize sahip çıkacak. Ülkemiz ve Milletimiz hak ettiği refaha ulaşacak. Gençlerimiz umutla geleceğe bakacak. Hukukun üstünlüğü sağlanacak. Ekonomi çok daha iyi düzeyde istikrarla ilerleyecek. İYİ’lik güneşi zenginin değil, milletinin üzerine doğacak. 

Büyük ve mutlu Türkiye arzusu ile çıktığımız bu kutlu yolda,  partimizin kuruluşunun 3 yılını kutluyor, ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.


Av. Cihat ÖZTÜRK

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RTÜK'e lisans başvurusu yapmamıştı! Dünyaca ünlü müzik platformuna erişim engeli
RTÜK'e lisans başvurusu yapmamıştı! Dünyaca ünlü müzik...
Okul öncesi eğitim kurumları kapandı mı, ne zaman kapanacak? Anaokulları, ana sınıflar, kreşler kapandı mı?
Okul öncesi eğitim kurumları kapandı mı, ne zaman kapanacak?...