Nazilli İYİ Parti’li Kadınlar Sahaya İniyor

Nazilli İYİ Parti’li Kadınlar Sahaya İniyor

25 Şubat 2021 - 22:14

Nazilli İYİ Parti’li Kadınlar Sahaya İniyor


İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk’ün katılımıyla, Kadın Politikaları Başkanı Gonca Yelkovan önderliğinde yapılan toplantıda Kadın Kolları A takımı kadrosu belirlendi.


İyi Parti Nazilli İlçe Teşkilatı tarafından parti binasında yapılan toplantıda İlçe Başkanı Cihat Özürk, Kadın Politikaları Başkanı Gonca Yelkovan ve yönetimde yer alan kadınlar katıldı. 


Açıklanan yönetim listesinde; Akile Mutluer, Aylin Öztürk, Ayten Külcü Başarık, Bahar Beşer, Bayise Göktepe, Dilek Gücü, Duygu Güngör, Duygu Taş, Ebru Çetin Asıl, Fadime Ülkü, Fatıma Karakoç, Fatma Nagehan Erdem, Hülya Avcı, Nurcan Algül, Saime Özdoğru, Semra Çaydan, Sibel Satılmış, Turcan Kapucu ve Tülay Ayas yer aldı.


 “‘BEN DE VARIM’ DİYEN KADINLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM’’

Program sonrasında açıklama yapan İlçe Başkanı Öztürk; ‘’Kadın Kollarımız faaliyete geçti. Kadın Kollarımız çok güçlü bir ekiple sahada olacak. Başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. İktidar yürüyüşümüze katkı için ‘Ben de varım’ diyen kadınlara teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.


“LİDERİMİZ GİBİ YÜREKLİ, CESUR VE SAĞLAM DURMALIYIZ’’

Belirlenen kadro ile gurur duyduğunu dile getiren Yelkovan; ‘’Her biri ayrı bir değer ve güç olan kadınlarımız! Tüm gücümüz ve enerjimizi  birleştirerek daha İyi bir toplum daha iyi bir gelecek inşa edebiliriz. Kadın ve erkeğin eşit fırsatlara sahip olduğu; her kurum, her parti ve her oluşumda kadın kontenjanı ile erkek kontenjanının eşit olduğu bir sistem hayal değil. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in izinde onun gibi yürekli, cesur ve sağlam durmalıyız. Mücadelemiz her alanda büyüyerek devam etmeli en iyiyi bulana kadar yılmamalıyız . Dünyanın ve ülkemizin her noktasında  sevgi, adalet ve iyilik  yayılıncaya kadar görevimiz bitmeyecektir. Biz kadınlar, bu sorumluluk ve göreve yaradılış itibarıyla daha yatkınız. Aramızda bunun canlı örneği kadınlarımız var. Böyle bir kadroyla gurur duyuyorum. Nazilli İlçe Teşkilatı  Kadın Kollarımız hayırlı olsun. Başarıları daim olsun” sözlerini kaydetti

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x