“NAZİLLİ VE AYDIN İÇİN BÜYÜK BİR BAŞARI VE GURUR”.

“NAZİLLİ VE AYDIN İÇİN BÜYÜK BİR BAŞARI VE GURUR”.

07 Mart 2020 - 14:08

Şampiyon Kızlara motivasyon kahvaltısı

Nazilli Kent Konseyi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Grubu tarafından Müşerref Gündoğdu Ortaokulu Kız Hentbol Takımına moral ve motivasyon kahvaltısı verdi.Nazilli Müşerref Gündoğdu Ortaokulu Kız Hentbol Takımının imkansızlıklara rağmen büyük bir başarıya imza atması ilçede büyük yankı uyandırdı. Hentbol takımı, İl birinciliğinden sonra, bölge birincisi de olarak 15 Nisan’da yapılacak Türkiye finallerine gitmeye hak kazanarak, Aydın'ın gururu oldu. Genç sporculara moral ve motivasyon için, Nazilli Kent Konseyi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Grubu Başkanı Fulya Kaynak ve üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıya CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, CHP İlçe Başkanı Serkan Sevim, İYİ Parti İlçe Başkanı Cihat Öztürk, antrenörler Pınar Ayhan ve Turhan Ayhan ile şampiyon hentbolcu kızlar katıldı.


NAZİLLİ VE AYDIN İÇİN BÜYÜK BİR BAŞARI VE GURUR”

8 Mart’a girilen haftada çok önemli bir etkinliğe katıldıklarını ifade eden CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, “Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, Okul Müdürü Kenan Kangöz ve öğretmen ve aynı zamanda antrenörleri Pınar Ayhan, Turhan Ayhan ve de büyük başarıya imza atan Müşerref Gündoğdu Ortaokulu kız Hentbol takımına tebrik ediyorum. Kızlarımız Türkiye şampiyonasında İstanbul, Bursa gibi illerimizin okullarıyla mücadele edecekler. Nazilli ve Aydın büyük bir başarı ve gurur. Bu başarıdan da dolayı kızlarımızı görünce Türkiye’nin geleceği açısından da mutlu oluyorum” dedi.


“SONSUZ DESTEKLE YANLARINDAYIZ”

Sonsuz desteğimizle yanlarındayız diyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Geldiğimizden günden bu yana Nazillimizin en iyi temsil edilmesi yönünde üstün bir çaba harcadıklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Bu temsili olan okullarımızın faaliyet gösterdikleri branşlarda gösterdikleri başarı bizleri çok mutlu etti. Birinci olan her takıma yanındayız. Sonsuz desteğimizle yanlarındayız.”


“MUCİZE YARATTILAR”

Çocuklarımız aldıkları başarıyla bizleri gururlandırdı diyen Nazilli Kent Konseyi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Grubu Başkanı Fulya Kaynak, “Çocuklarımız bütün imkansızlıklara rağmen mucize yarattılar. Eksikleri var. Bunları da Başkan Kürşat Engin Özcan tamamlayacak. Çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Böylesi başarılı kızlarımızı her platformda desteklemeliyiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yurtta hava durumu
Yurtta hava durumu
Türk bilim insanları tasarladı: Korona virüsü öldüren cihaz!
Türk bilim insanları tasarladı: Korona virüsü öldüren cihaz!