Özel çocukların sinema keyfi.

Özel çocukların sinema keyfi.

16 Ocak 2020 - 22:52

Özel çocukların sinema keyfi

Nazilli Kent Konseyi Engelliler Meclisi, ilçede devlet ve özel rehabilitasyon okullarında eğitim alan özel öğrencilere sinema keyfi yaşattı. Özel çocukların sinema keyfine Belediye Başkan Vekili Gönül Öztürk'te eşlik ederken, çocukların heyecanı gözlerinden okundu.Nazilli Belediye Sineması özel misafirlere ev sahipliği yaptı. Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin organizasyonluğunda yapılan etkinliğe Nazilli Belediye Başkan Vekili Gönül Öztürk, Nazilli Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Aysun Bademli Akçil, devlet ve özel rehabilitasyon okullarında eğitim gören çok sayıda özel çocuk ile öğretmenleri katıldı. Nazilli Belediyesi Sineması 11.00 seansında bir araya gelen özel öğrenciler, son günlerin en popüler çocuk filmi ‘Hayaller Ülkesi Gamolya’yı izledi.


“ÇOCUKLARIMIZI MUTLU EDEBİLİRSEK NE MUTLU BİZE”

Özel ve engelli çocuklar için belediye olarak etkinliklerin devam edeceğini ifade eden Nazilli Belediye Başkan vekili Gönül Öztürk, “Engelli çocuklarımız için sinema etkinliği yaptık. Nazilli Kent Konseyi Engelliler Meclisiyle ortaklaşa yaptığımız etkinlikte Hayaller Ülkesi Gamolya filmine çocuklarımızla birlikte izleyeceğiz. Çocuklarımızı mutlu edebilirsek ne mutlu bize. Özel çocuklarımız için etkinliklerimiz devam edecek” dedi.


“ÖZEL ÇOCUKLARIMIZ TOPLUMUN İÇİNDE OLMALI”

Nazilli Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Aysun Bademli Akçil da Nazilli Belediyesi'ne teşekkür ederek, “Belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Özel çocuklarımızın özel günde bizlere böyle bir etkinlik düzenlediler. İlk defa sinemaya gelen çocuklarımız var. Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımızı toplumdan soyutlamadan, toplumun içinde tutmak çok önemli. Etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan Nazilli Belediye Başkan Vekili Gönül Öztürk’e teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göztepe Satılıyor Mu? Mehmet Sepil'den satış açıklaması
Göztepe Satılıyor Mu? Mehmet Sepil'den satış açıklaması
Meis Adası nerede? Meis Adası kimin?
Meis Adası nerede? Meis Adası kimin?