PANDEMİ SKANDALI,

PANDEMİ SKANDALI,

- PANDEMİ SKANDALI, ‘BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU’ - İZMİR’DE ÖZEL BİR HASTANE AÇILIŞINDA KORONA ÖNLEMLERİ YOK SAYILDI.

29 Ekim 2020 - 14:29 - Güncelleme: 30 Ekim 2020 - 12:20

- PANDEMİ SKANDALI,  ‘BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU’


 

-İZMİR  ‘ ÖZEL HABER ‘

,

Saglık Bakanlığı, Korona salgınının  küresel boyutlarını  değerlendirip, hızla sistematik bir şekilde  insan sağlığına önem vererek,  karşı önleyici tedbirleri ve yasakları ivedi olarak uygulamak için çaba harçıyor.

Bakanlık tüm bu gelişmelere önen veririken, insan sağlığının önemli unsurlarında bir sağlık kuruluşu  dün yeni hastanesinin açılışı sonrası  korona tedbirlerini unutarak. Kokteyl havasındaki tutumu ile dikkatleri üzerine çekti.

 

İzmir  Özel Sağlık hasantanesi’nin  protokol açılışında sosyal mesafe ve maske kullanımına dikkat edilirken, açılış sonrası hastane içinde ise tüm yasakların hiçe sayıldığı görüldü.

Hastane açılışı ile ilgili konukların sosyal medya paylaşımlarında ortaya çıkan tablo ise dikkatleri çekti

Bir hastane açılışında böyle bir skandalının yaşanmasına, sosyal medya takipçileri büyük tepki gösreririken hastane yönetim ise, tüm bu gelişmelere duyarsız kaldılar.

Açılış sonrası sosyal medyada olayın gündeme gelmesiyle ,  sosyal medya takipçileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya konuyla ilgilenmesi  için çağrıda bulunup,  bakanlığa şikayette bulunarak yetkilileri uyardılar.
YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜÇ KAYNAĞIMIZ MÜCADELECİ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ
GÜÇ KAYNAĞIMIZ MÜCADELECİ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ
TUTANAK KRİZİNİN PERDE ARKASI.
TUTANAK KRİZİNİN PERDE ARKASI.