PARTİ KURULUYOR

PARTİ KURULUYOR

Türkiye Değişim Hareketi sayın Mustafa SARIGÜL’le, 10 yıl önce değişim için yola çıkmış, Türkiye’nin heryerinde yapılanmış ülke genelindeki mitingleri ile büyük heyecan yaratmış bir siyasi harekettir.

15 Ekim 2020 - 13:39


 

SARIGÜL GERÇEĞİ,  ÜLKENİN GELECEĞİ ;

İktidar iddiası ile partileşme sürecine girdiğimiz dönemde ana muhalefet partisinde ilginç bir şekilde Genel Başkan değişikliğinin gerçekleşmesi ve gündem olmasından dolayı Türkiye Değişim Hareketi lideri sayın SARIGÜL bir fedakarlık göstererek parti kurmayı ertelemiştir.

 

Ancak beklentiler karşılık bulamamış busüreçte değişim ihtiyacı dahada artmıştır. Sayın SARIGÜLBelediye Başkanlığı döneminde; Marka projeler üretip, sorunlara hızlı çözüm bulması yanısıra ötekisi olmayan anlayışla ülkenin bütününde herkese ve herkesime yaptığı hizmetlerle bilinmektedir.

 

Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bugünlerde, Sayın SARIGÜL ve Yönetim anlayışına büyük bir teveccüh vardır.

TDH kadroları olarak kamu oyundaki beklentilerin karşılık bulması için

sayın Mustafa SARIGÜL’ü TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNİ  partileştirip ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırıyoruz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatte korona virüsten 72 kişi hayatını kaybetti
Son 24 saatte korona virüsten 72 kişi hayatını kaybetti
36 yıl önce bugün Türkiye’de son kez bir kişi idam edildi
36 yıl önce bugün Türkiye’de son kez bir kişi idam edildi