Pınar Gültekin’in katil zanlısı: Cinsel istismara uğradım,...

Pınar Gültekin’in katil zanlısı: Cinsel istismara uğradım, bana şantaj yapıldı

Muğla nın Menteşe ilçesinde vahşice öldürülen Pınar Gültekin in katil zanlısı Cemal Metin Avcı bugün hakim karşısına çıktı. 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya Cemal Metin Avcı nın ek ifadesi damga vurdu. Avcı ek ifadesinde, Akyaka da Pınar Gültekin in evinde iki erkek tarafından cinsel istismara uğradığını, o anların fotoğraflarının çekildiğini, Pınar Gültekin in bu görüntüleri kullanarak kendisinden tehdit ve şantajla […]

09 Kasım 2020 - 20:37

Muğla nın Menteşe ilçesinde vahşice öldürülen Pınar Gültekin in katil zanlısı Cemal Metin Avcı bugün hakim karşısına çıktı. 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya Cemal Metin Avcı nın ek ifadesi damga vurdu.

Avcı ek ifadesinde, Akyaka da Pınar Gültekin in evinde iki erkek tarafından cinsel istismara uğradığını, o anların fotoğraflarının çekildiğini, Pınar Gültekin in bu görüntüleri kullanarak kendisinden tehdit ve şantajla aylarca para istediğini iddia etti.

“Vücudumda eller hissettim”
Avcı ek ifadesinde, “İlk olarak anlattığım her şey doğru. Fakat anlatamadığım, daha doğrusu anlatmaya utandığım birçok eksik var. Hala utanıyorum yazarken. Çünkü namusum, şerefim söz konusu. Ama bunları size anlatmak zorundayım” diyerek Pınar ın Akyaka daki eve taşınma sürecini anlattı. Nakliyatçıya parayı kendisinin verdiğini söyleyen Avcı, “Beni sürekli Akyaka daki eve çağırdı. Ben de en son tamam dedim ve gittim. Eve girdim. Amacım 30 dakika oturup gitmekti. Aldığım şarabı açmaya başladı. Bana ‘evi gezsene dedi. Dolaştım, üst kat balkon derken, 2 bardak şarabı koymuştu. ‘Araba kullanacağım içemem dedim. ‘İç bir bardaktan bir şey olmaz diye ısrar etti. İçmeye başladık. Hemen içip gideyim diye düşünürken, şarap bitmek üzereyken başım dönmeye başladı. Gözüm kararıyordu, hareketlerim ağırlaştı. Sanki nefes alamaz gibi oldum. Ne oluyor falan derken gitmişim, bayılmışım. Vücudumda eller hissediyordum” dedi.


“Uyandığımda tüm vücudum ağrıyordu”
Avcı ek ifadesinde şunları söyledi:
“Ameliyat olduğumdaki gibi bir histi. Baygındım, gözlerim açılmıyor, kendimde değildim. Kendime geldiğimde koltukta çırılçıplak yatıyordum. Pınar beni elleriyle sarıyor ‘hadi uyan, karın arayıp duruyor telefonu diyordu. Ayıldım, ama tüm vücudum ağrıyor. Hızlı tepki veremiyor, anlayamıyordum. Hadi diyor. Karın sürekli arıyor, kalk kalk hadi diyordu. Ben ‘ne oldu dedim. ‘Bu halim ne dedim. ‘Seviştik, uyuyakaldın diyordu. ‘Ben asla uyuyakalmam ne oldu diyordum. Saat olmuş 23.30 civarı. Neredeyse 3,5 saattir kendimde değildim. ‘Ne yaptın ne içirdin bana, uyuşturucu mu hap mı diyorum. ‘Yok bir şey diyor. Ama tüm vücudum ağrıyor. Söylemesi zor ama kalçamın arka bölgesi de ağrıyordu. Hesap soracaktım ama karım sürekli arıyor diye yola çıktım. Yolda karımla konuştum işle alakalı. ‘Depodaydım telefonu duymadım falan dedim. İş yerime gelerek Pınar ı aradım. ‘Ne oldu ne yaptın, ne içirdin, ne yaptın sen bana diye. Ben yarın geleceğim uzatma yarın konuşuruz, şu bu diye telefonu kapattı. Tartıştık telefonda, telefonu yüzüme kapattı. Ben çırılçıplak sevişir gibi fotoğraf çektiğini düşünüyorum daha ötesini düşünemiyordum.”

“Fotoğrafta çıplak yüzüstü yatıyordum “
“Ertesi gün iş yerime geldi. ‘Üst kata oturalım dedim. Aşağıya, cam kenarına en kalabalık yere oturdu. ‘Çabuk anlat dedim. ‘Önce bira söyle dedi. Bira geldi. ‘Bunu sen istedin, benimle birlikte olup kurtulabileceğini mi sandın, sen bunu istedin. Oysa okulum bitene kadar ben burada oldukça metresin olabilirdim. Daha güzel olabilirdi. Bana bakacaktın, güzellikle değilse şimdi zorla bakacaksın. Telefonu çıkardı bana 3 tane fotoğraf gösterdi. Ben çıplak yüzüstü yatıyorum. Arkamda bir erkek, yüzü fotoda gözükmüyor. Cinsel organı arka tarafımda. Diğeri ben yan şekilde ayaklarım ayrı arkamda yine erkek üzerime doğru. Diğer fotoğrafta ise hem o şahıs, hem erkek önümde, arkamda erkeğin yüzü gözükmeyecek şekilde. Şahıs esmerimsi gibiydi. Az tüylü göbek yok denecek kadar az. Tüm hatırladığım bu.”

İlginizi ÇekebilirPınar Gültekin in adli tıp raporu vahşeti ortaya koydu

“300 bin liradan fazla verdim”
Avcı, “Görür görmez elindeki telefona yapıştım, elini kıracaktım neredeyse sinirden. ‘Bırak bağırırım dedi. ‘Fotoğraflar başkasında da var dedi. Tartışıyoruz ama dükkan kalabalık olduğu için hiçbir şey yapamıyorum. Başımdan aşağıya kaynar sular inmişti. Şahıs bana bakacaksın okulum bitene kadar, yoksa bu fotoğrafları sosyal medyada yayınlarım, hem senin, hem babanın iş yerine, eşinin iş yerine bastırıp bastırıp dağıtırım. Tüm Muğla sokaklarının direklerine asarım dedi” diyerek Pınar Gültekin e bu süreçte 300 bin liradan fazla para verdiğini, bazı mafyatik grupların kendisini tehdit ettiğini iddia etti.

“Parayı verip, fotoları almak için yayla evine götürdüm”
“Borç batağına girdim. Hala bir sürü borcum var. O yüzden son zamanlar iyi geçinmeye çalışıp fotoğrafları almak istiyordum. Benden telefon almamı istedi. ‘Ben zaten Muğla ya geleceğim, geldiğimde sana haber vereceğim dedi. Bana telefonu ve her ihtimale karşı parayı hazırlamamı söyledi. Karım görmesin diye telefonu yayladaki eve bıraktım. Beni AVM den al dedi. Yanıma 19-20 bin lira para aldım. Parayı verip fotoları alayım diye. Yayla evinde telefonu ve parayı vererek fotoları istedim. ‘Çık hayatımdan dedim. Bana ömür boyu bakacaksın diyerek bağırıp çağırdı. Çantasından bıçak çıkarıp boğazıma doğru salladı. Hiç beklemiyordum. Kurtulmak için dirseğimi siper etmeye çalışırken kolumu bıçak kesti” diyen Avcı, Pınar ı öldürdüğü anları yeniden anlattı ve telefonu fotoğrafların görülmesini istemediği için kırdığını ekledi.

Avcı, “Ayrıca 19 Temmuz Pazar günü Pınar ın kardeşi S. Gültekin beni aradığında WhatSapp tan bir sürü cevapsız çağrı vardı. Sonra ben normalden aradım. İyi ki de normal aramışım. Kaydı çıkar. S. Gültekin, ‘kardeşim seni sürekli tehdit edip para alıyordu. Tamam kardeşimin yaptığı doğru değil biliyoruz ama kardeşime ulaşamıyoruz. Sen biliyor musun dedi. Yani benden tehdit ve şantaj ile para aldığını tüm ailesi de biliyordu. Bu anlattıklarımı en başından anlatamadığım için çok özür dilerim. Her şeyi doğru ama eksik anlatmıştım. Çok utanıyorum anlatamadım. Hala utanıyorum. Bir erkek için çok zor” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜÇ KAYNAĞIMIZ MÜCADELECİ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ
GÜÇ KAYNAĞIMIZ MÜCADELECİ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ
Mansur Yavaş’tan işsiz kalan 7 meslek grubuna destek
Mansur Yavaş’tan işsiz kalan 7 meslek grubuna destek