Sağlık İl Müdürü Açıkgöz, Nazilli Devlet Hastanesi’ne...

Sağlık İl Müdürü Açıkgöz, Nazilli Devlet Hastanesi’ne gelerek incelemelerde bulundu

24 Aralık 2020 - 16:35

NAZİLLİ (Aydın), –  Sağlık İl Müdürü Açıkgöz, Nazilli Devlet Hastanesi’ne gelerek incelemelerde bulundu. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, Nazilli Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulunarak incelemelerde bulundu. Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Engin Tetik’den Hastanedeki çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler aldı. 

Aydın’da İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, pandemi döneminde adeta mesai gözetmeksizin görevini yerine getiriyor. Pandemi döneminde ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla takdir toplayan İl Sağlık Müdürü Dr. Açıkgöz, Nazilli Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Engin Tetik ve hastane yöneticileri tarafından karşılanan İl Sağlık Müdürü Açıkgöz, Başhekimlik makamında Başhekim ve Hastane yöneticileri ile birlikte toplantı yapmasının ardından, 

Bir hayırsever tarafından fiziki alanı yaptırılan, tıbbi cihazları İl Sağlık Müdürlüğü tarafından koordine edilen 20 yataklı yoğun bakımın son kontrolleri yapıldı. Yeni yapılacak olan yoğun bakım ve mevcut Covid-19 önlemleri kapsamında oluşturulan Covid-19 acil servis alanında yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alarak yapımı devam eden Covid-19 alanlarında incelemelerde bulundu.

Diğer ilçelerde de yapılacak olan yoğun bakımlar aynı hızda gerekli donanımları hazırlanarak kısa zamanda hizmete girecekleri belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de Kış Yüzünü Gösterdi!
İzmir'de Kış Yüzünü Gösterdi!
Fatih Altaylı'dan TRT'ye tepki : Bir spor spikerinin bu kadar büyük bir cehalete sahip olması kabul edilemez!
Fatih Altaylı'dan TRT'ye tepki : Bir spor spikerinin bu kadar...