Sahte içki kâbusu sürüyor! Ölü sayısı 75’e yükseldi

Sahte içki kâbusu sürüyor! Ölü sayısı 75’e yükseldi

İddiaya göre, sahte içki içtikten bir süre sonra fenalaşan Murat A. ve Ömer Ali Ö., kentteki özel hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Murat A. ve Ömer Ali Ö., yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

24 Ekim 2020 - 07:03

İddiaya göre, sahte içki içtikten bir süre sonra fenalaşan Murat A. ve Ömer Ali Ö., kentteki özel hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

Yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Murat A. ve Ömer Ali Ö., yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Murat A. ve Ömer Ali Ö. nün cansız bedenleri, savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Murat A. ve Ömer Ali Ö. nün kesin ölüm nedeni, yapılacak olan otopsinin ardından belirlenecek.

TOPLAM SAYI 75 E ULAŞTI

9 Ekim den bu yana sahte içkiden ölenlerin sayısı 75 e yükseldi. Ölüm sayısında İzmir 30 kişiyle en üst sırada yer alıyor.

– İzmir: 30
– İstanbul: 10
– Aydın: 9
– Kırıkkale: 7
– Mersin: 7
– Kırklareli: 4
– Muğla: 3
– Zonguldak: 2
– Tekirdağ: 2
– Trabzon: 1

İlginizi ÇekebilirARAŞTIRMA: Türkiye de sahte içkinin haritası... Son iki yılın sayısına beş günde ulaşıldı İlginizi Çekebilir15 mililitresi bile öldürüyor! Sahte içkinin ilk belirtisi ne? İlginizi ÇekebilirDOSYA: Türkiye de neden bu kadar sahte içki üretiliyor?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hacizle boğuşan çiftçiler bir kez daha traktörlü eylem düzenledi
Hacizle boğuşan çiftçiler bir kez daha traktörlü eylem...
Ege'de dualar Yılmaz Vural için
Ege'de dualar Yılmaz Vural için