Savaş’tan 7,Olağan Kongre Mesajı

Savaş'tan 7,Olağan Kongre Mesajı

24 Mart 2021 - 20:28

AK Parti Aydın Milletvekili, TBMM KİT Komisyonu Başkanı Sayın Mustafa Savaş'ın 

7. Büyük Olağan Kongre Mesajı

Titiz ve meşakkatli süreci tamamlayarak, yaklaşık bir senelik sürenin ardından bugün coşku içerisinde 7. Olağan Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. Kongrelerimiz bizim düğün günümüzdür; yenilenmenin, taze bir heyecanla ivmelenmenin adıdır.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, kongremizle birlikte 2023’e giden yolda yeni bir işaret fişeği verdik; meşalemizi yaktık. Aziz milletimizle birlikte yeni bir dönemin kapıları açıyoruz. Geçmişimizden aldığımız ilham, bugünümüze olan inancımız ile geleceğimizi şekillendiriyoruz. 

AK parti olarak şunu söyledik; “yüzyılın işini 18 yıla sığdırdık. Daha çok işimiz var.” Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ülkemiz ve milletimiz için kongremizde bir kere daha ahdimizi tekrar ettik. Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet diyerek kutlu mücadelemizden asla ödün vermeyeceğimizi bir kere daha haykırdık. Liderimizin arkasında olduğumuzu, davamızın takipçisi olduğumuzu tek yürek dünyaya bir kez daha duyuruyoruz.

AK Parti; lideriyle, teşkilatlarıyla, yolu da, kaderi de, ülkemizle, milletimizle bütünleşmiş bir partidir. Eser ve hizmet siyaseti şiarıyla, hayata geçirdiğimiz reformlara yenilerini ekleyerek, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma mücadelesini sürdüreceğiz. Cumhur İttifakımızın gücüyle, ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracak, 2053 ve 2071 vizyonumuzu hep birlikte inşa edeceğiz. Türkiye için güven ve istikrar devam edecek.

Bu vesileyle, 7. Olağan Büyük Kongremizin ülkemiz ve aziz milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Merkez Karar ve Yönetim Kurulu,  Merkez Yürütme Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu ile Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyelerimizi tebrik ediyorum. Geçmiş dönemlerde Partimizin her kademesinde görev almış arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 

  

  Mustafa SAVAŞ

  AK Parti Aydın Milletvekili

TBMM KİT Komisyonu Başkanı


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x