Sianji Spa Otel

Sianji Spa Otel

Törene kızı Çisem Çakır ile katılan Sianji Spa Otel Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, bugüne kadar aynı kategoride değişik organizasyonlarda 27 ödüle layık görüldü.

11 Temmuz 2019 - 08:33 - Güncelleme: 11 Temmuz 2019 - 11:22

Sianji Otel, ST. Petersburg’da

Düzenlenen Dünya Lüks Otelleri

Töreninde Ülke Kategorisinde Ödül Aldı.

 

 

Dünya Lüks Spa Ödülleri; Rusya’nın ST. Petersburg kentinde düzenlenen törenle verildi. Ülke kategorisinde Bodrum Sianji Wellbeing Resort, Luxury Wellness Spa, Country Winner Turkey Spa ödülüne layık görüldü.

 

Törene, Sianji Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, kızı Çisem Çakır ile katılarak belge ve plaketini aldı. Sianji Grubu daha önce de değişik organizasyonlar ve dönemlerde en iyi 27 spa ödülünü almıştır.

 

Dünya Lüks Spa Ödülü Töreni’ne, ülkemizden; Richmond Nua Wellness Spa Turkey, Luxury Destination Spa Global, Beatus Spa At Ramada Plaza İstanbul City Center Turkey, Luxury Rooftop Spa Global, Aliva Spa – Sapanca Turkey, Luxury Healing Spa Global, Aliva Spa – Afyon Turkey otelleri de katılmıştır.

 

Ödül Prosedürü

Düny Lüks Spa Ödülleri’nde kazananlar halk tarafından oylanır ve çeşitli kategorilerdeki lüks spalara veya spa gruplarına verilir. Ödüller, bir ülkenin, bölgesel, kıtanın ve küresel bazda verilirken, birincisi, Yılın Genel Spa ödülünü alan bir spa ile birlikte verilir.

 

Lüks kaplıcalar, adaylarımız tarafından, seyahat acenteleri veya tur operatörleri tarafından web sitemizdeki adaylık tesisi tarafından mümkün kılınan World Luxury Spa Ödülleri’nde değerlendirilmek üzere aday gösterilebilir. Bir tesisteki deneyimleri hakkında konukların sürekli geri bildirimleri, katılım için uygun olmaları için ilgili kaplıcaları değerlendirmemizi sağlar. Başarılı bir şekilde nitelenen kaplıcalar, ödül girişimlerine katılmak ve kaydolmak için hemen davet edilir (veya kabul edilir). Resmi adaylar otomatik olarak ertesi yıl ödül sezonunda tercihli bir oranla kayıt yaptırmaya davet edilecektir.

 

Kazanma Seviyeleri

Katılımcılar; ülke, bölgesel, kıta ve küresel bazda rekabet eder. Yalnızca aynı kategorilerde yarışan mülkler birbirleriyle rekabet eder.

Bölgesel seviyeler aşağıdaki gibidir.

 

Latin Amerika, Kuzey ve Orta Amerika, Karayipler, Batı ve Orta Afrika, Doğu Afrika, Güney Afrika, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA), Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Kuzey Avrupa, Güney Avrupa, Hint Okyanusu Adaları, Orta Asya, Doğu Asya, Güney Doğu Asya, Güney Batı Asya, Güney Asya, Avustralya ve Güney Pasifik/ Okyanusya.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli genci streç filme sarıp cinsel tacizde bulundular
Engelli genci streç filme sarıp cinsel tacizde bulundular
2020 Resmi tatil günleri açıklandı! 9 günlük bayram tatil olacak mı?
2020 Resmi tatil günleri açıklandı! 9 günlük bayram tatil...