Süper Loto büyük ikramiye 19 milyonu aştı!

Süper Loto büyük ikramiye 19 milyonu aştı!

Zengin olma hayali kuranlar Süper Loto da 19 milyonu aşan büyük ikramiyenin sahibi olmak için kuponlarını doldurdu. Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto nun 15 Eylül tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. SÜPER LOTO SONUÇLARI Süper Loto’da gecenin şanslı rakamları şu şekilde; 7-8-24-33-45-46 BÜYÜK ÖDÜL KATLANIYOR Süper Loto’da büyük ikramiye tutarı çekilişten önce açıklandı. Süper Loto’da […]

16 Eylül 2020 - 11:38

Zengin olma hayali kuranlar Süper Loto da 19 milyonu aşan büyük ikramiyenin sahibi olmak için kuponlarını doldurdu. Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto nun 15 Eylül tarihli çekiliş sonuçları belli oldu.

SÜPER LOTO SONUÇLARI

Süper Loto'da gecenin şanslı rakamları şu şekilde; 7-8-24-33-45-46

BÜYÜK ÖDÜL KATLANIYOR

Süper Loto'da büyük ikramiye tutarı çekilişten önce açıklandı. Süper Loto'da büyük ödül miktarı devirlerle birlikte 19 milyon 985 bin 359 TL'ye ulaştı.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango nun yenilenen sisteminde Süper Loto da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul’da kademeli mesai uygulaması başladı
İstanbul’da kademeli mesai uygulaması başladı
Bilim insanları bu meyve karşısında şaşkın
Bilim insanları bu meyve karşısında şaşkın