Türk misafirperverliği anlatıldı.

Türk misafirperverliği anlatıldı.

“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”.

17 Şubat 2019 - 18:26

Türk misafirperverliği anlatıldı

Nazilli Menderes Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, “Erasmus+ K229” projesi kapsamında 1 haftadır ilçede olan yabancı ekipleri kahvaltı programında ağırladı.Nazilli Belediyesi Hangar Restoran’da, Portekiz, Almanya, Norveç ve Almanya’dan gelen proje ekiplerine kahvaltı verildi. Okul Aile Birliği tarafından tertip edilen kahvaltıya, Nazilli Menderes Anadolu Lisesi Müdürü Oktay Doğanlı, İngilizce öğretmenleri Yeliz Sümer, Işıl İpek Karagözlü ve Akıncan Pekçoki, Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Altan, yönetim kurulu üyeleri ile proje ortağı ülkelerin temsilcileri katıldı. 

  “HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”

  Proje ortaklarını ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Menderes Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Altan, “Erasmus+ projesi kapsamında Portekiz, Almanya ve Norveç’ten proje ortaklarımızı ilçemizde ağırlıyoruz. Bu bağlamda Okul Aile Birliği olarak da bizler okulumuz ve ortaklarını Türk örf, adetlerine göre ağırladık. Kendilerine Türklerin ne kadar misafirperver olduğunu gösterdik. Okulumuzun yaptığı bütün faaliyetlerde destek vermeye her zaman hazırız” dedi.

  Yabancı proje ortakları ise, kendilerini misafir eden Okul Aile Birliği'ne teşekkür etti. Son olarak çekilen hatıra fotoğrafıyla kahvaltı etkinliği sona erdi.         

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x