Üç İlçenin ortak gündem maddesi oldu.

Üç İlçenin ortak gündem maddesi oldu.

10 Haziran 2019 - 20:26

Üç İlçenin ortak gündem maddesi oldu

Pamukkale Belediye Meclisi, Merkezefendi Belediye Meclisi ve Honaz’da gündem maddesi CHP Denizli Milletvekili Merhum Kazım Arslan oldu.Merkezefendi Belediye Meclisi Haziran ayı ilk bileşiminde gündem CHP Denizli Milletvekili Merhum Kazım Arslan oldu. CHP ve İYİ Parti meclis grubu, ortak olarak meclis toplantısının açılışında meclise önerge sundu. Ortak önergeyi CHP Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Arif Suna okudu. Önergede, ““Denizli Milletvekilimiz Sayın Kazım Arslan 7 Haziran 2019 günü vefat etmiştir. Merhum Milletvekilimiz Sayın Kazım Arslan’ın isminin yapmakta olduğumuz parklardan Meclisimizce uygun görülen herhangi birine verilmesini Meclis gündemimize alınmasını Meclisimizin takdirlerine arz ederim” ifadeleri yer aldı.


İYİ Parti Pamukkale Meclis Üyesi Uğur Çizmecioğlu, Pamukkale Belediyesi Meclisi Haziran ayı ilk meclis bileşiminde CHP Denizli Milletvekili Merhum Kazım Arslan’ın isminin Kervansay Mahallesi’nde bulunan bir caddeye veya meydana verilmesini önerdi.


HONAZ’DA DA İSMİ YAŞATILACAK


Gün içerinde mazbatasını alan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, mazbatasını aldıktan sonra Honaz Belediye Binası önünde basının ve partililerin de katılımı ile gerçekleştirdiği konuşmasında Kazım Arslan’ın isminin Honaz’da yaşatılacağını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Davutoğlu'ndan sonra AK Parti'de istifalar: Eski milletvekilleri ve il başkanları da partiden ayrıldı
Ahmet Davutoğlu'ndan sonra AK Parti'de istifalar: Eski...
Dedikodu; Tazminatsız kovulma sebebi sayıldı
Dedikodu; Tazminatsız kovulma sebebi sayıldı