UMED- Trend Micro Bilişim Akademisi’ne başvurular başladı

UMED- Trend Micro Bilişim Akademisi’ne başvurular başladı

Uluslararası Medya ve Enformasyon Derneğinin (UMED) Bilişim Akademisi için başvurular bugün başladı.UMED Bilişim Akademisi başlıyor.

12 Temmuz 2019 - 22:54

Uluslararası Medya ve Enformasyon Derneğinin (UMED) Bilişim Akademisi için başvurular bugün başladı.
UMED Bilişim Akademisi başlıyor. Alanında uzman isimlerle 18 konuda bilişim dersleri verilecek olan akademi için başvurular bugün başladı. Ücretsiz olan akademiye katılmak isteyenlerin, 22 Temmuz’a kadar [email protected] adresine CV göndermeleri gerekiyor.
Trend Micro Kurumsal Siber Güvenlik Çözümleri desteğiyle gerçekleştirilen akademide, derslere sürekli katılım sağlayan ve başarılı olan öğrencilere 5 haftalık eğitimin sonunda sertifika verilecek. Akademinin sonunda, alanında uzman isimler gençlerle deneyim paylaşımları yapacak.
Akademide eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri saat 17.30’da başlayıp 19.30’da sona erecek.
Akademide İnternet ve Aktörleri, İnternetin Yönetimi, İnternet Teknolojileri, Güvenli İnternet, Arama Motorları, Erişim Engelleme, Sosyal Medya, Veri Analizi, Marka Yönetimi, Siber Güvenlik, Bilgi Güvenliği, Siber Zorbalık, Eğ Güvenliği ve Siber Defans, Yemleme, Köle Bilgisayarlar, İçerik Düzenlemeleri, İçerik Analizi, Online Gazetecilik dersleri yer alıyor.PARTNERHem kaliteli fotoğraf çekiyor, hem fiyatı mest ediyorBaşkan Yavaş, dernek yöneticilerini ağırlamaya devam ediyorCanlı müzik eşliğinde havuzda serinlik

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suudi Arabistan'da kar yağdı
Suudi Arabistan'da kar yağdı
Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir
Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme...