Ünlü İş İnsanı Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi

Ünlü İş İnsanı Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi

Demet Şener ile Cenk Küpeli 2019'da nikah masasına oturmuştu. Ancak çift iki hafta önce boşanarak yollarını ayırdı. Cenk Küpeli'nin düğünde giydiği damatlığı diken modacı Emre Bakar'ın, Küpeli'nin kendisine gerekli ödemeyi yapmadığı gerekçesiyle icra takibi başlattığı öne sürüldü. Küpeli ise, bu iddiaların gerçek dışı olduğunu belirtirken, "Aksine dava açan ve hukuksal tüm haklarımı sonuna kadar kullanan benimdir." dedi...

29 Ocak 2021 - 17:38

Demet Şener ile Cenk Küpeli 2019'da nikah masasına oturmuştu. Ancak çift iki hafta önce boşanarak yollarını ayırdı. Cenk Küpeli'nin düğünde giydiği damatlığı diken modacı Emre Bakar'ın, Küpeli'nin kendisine gerekli ödemeyi yapmadığı gerekçesiyle icra takibi başlattığı öne sürüldü. Küpeli ise, bu iddiaların gerçek dışı olduğunu belirtirken, "Aksine dava açan ve hukuksal tüm haklarımı sonuna kadar kullanan benimdir." dedi.

Cenk Küpeli'nin Demet Şener ile nikah masasına oturduğu damatlığı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Küpeli'nin damatlığını diken Emre Bakar'ın, iş adamının ödeme yapmadığını iddia ederek, 9 bin 350 liralık alacağı için icra takibi başlattığı ileri sürüldü. Çıkan haberlerden sonra Cenk Küpeli, sessizliği bozdu. İddiaların gerçek dışı olduğunu vurgulayan iş adamı, "Tarafıma bu şahısın başlattığı ne bir icra takibi, ne herhangi hukuksal bir girişimi bulunmamaktadır. Aksine dava açan ve hukuksal tüm haklarımı sonuna kadar kullanan benimdir." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Türk

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İSTANBUL YA DA İZMİR'İ ETKİLEMEDİ, ETKİLEMEZ
İSTANBUL YA DA İZMİR'İ ETKİLEMEDİ, ETKİLEMEZ
Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap tarafından darp edilen kadın ile çocuğu koruma altında
Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap tarafından darp edilen kadın ile...