Ünlü Şarkıcıya Ceza Geldi

Ünlü Şarkıcıya Ceza Geldi

Şarkıcı İrem Derici, bir grup arkadaşıyla birlikte Caddebostan sahilinde maske takmadan ve sosyal mesafeye uymadan piknik yaptı. Şarkıcı, muhabirlere de "Siz bir yasak görüyorsanız bakanlığı arayın. Onlar çözsün. Size kalmadı. Gidin, şikayet edin" dedi. Kadıköy Kaymakamlığı, Derici'ye 4 bin 369 lira ceza uyguladı...

13 Şubat 2021 - 16:26 - Güncelleme: 13 Şubat 2021 - 17:34

Şarkıcı İrem Derici, bir grup arkadaşıyla birlikte Caddebostan sahilinde maske takmadan ve sosyal mesafeye uymadan piknik yaptı. Şarkıcı, muhabirlere de "Siz bir yasak görüyorsanız bakanlığı arayın. Onlar çözsün. Size kalmadı. Gidin, şikayet edin" dedi. Kadıköy Kaymakamlığı, Derici'ye 4 bin 369 lira ceza uyguladı.

İstanbul Caddebostan sahilinde önceki gün piknik yapanlar arasında şarkıcı İrem Derici ve 6 arkadaşı da vardı.Sosyal mesafe ve maske kuralını hiçe sayan İrem Derici, kendisini görüntüleyen muhabirlere, “Siz bir yasak görüyorsanız bakanlığı arayın. Onlar çözsün. Size kalmadı. Gidin, şikayet edin” demişti. Kadıköy Kaymakamlığı, İrem Derici’ye mesafe ve maske kurallarını ihlalden 4 bin 369 lira ceza uyguladığını açıkladı.

Kaynak: Sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x