Ünlü Sunucu Yeni Ev Arıyor

Ünlü Sunucu Yeni Ev Arıyor

Kiracı olduğu evin sahibi Yusuf Araz ile mahkemelik olan Defne Samyeli, yeni bir ev aradığını söyledi. Samyeli, "Daha evimi taşımadım. Ben kimsenin hakkını yemek istemem. Ben ne davalara maruz kaldım. Hiçbir zaman boyun eğmedim" dedi...

21 Şubat 2021 - 12:27

İşadamı Yusuf Araz, 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla haciz işlemi başlattığı Defne Samyeli’ne açtığı tahliye ve alacak davasını kazanmıştı. Samyeli, 234 bin 671 TL’lik ödemeyi yaptı ve evden tahliyesini erteletmişti.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Önceki gün Etiler'de görüntülenen Samyeli dava hakkında konuştu.Samyeli "İsmimi kullanmakla tehdit etmişti. Manevi tazminat davası açmıştım. Ben de 'mahkeme karar versin' dedim ve mahkeme de kararını verdi. Ben de kiramı ödedim." ifadelerini kullandı.

Yeni bir ev aradığını söyleyen Samyeli, "Daha evimi taşımadım. Ben kimsenin hakkını yemek istemem. Ben ne davalara mağruz kaldım. Hiçbir zaman boyun eğmedim" dedi.Samyeli ayrıca, gazetecilerin "Aşı olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Evet, gerekçeler bana kalsın" yanıtını verdi. 

Kaynak: Haber Türk

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x