Virüs saat 22:00’den sonra mı bulaşıyor?

Virüs saat 22:00’den sonra mı bulaşıyor?

Kadıköy Esnaf Derneği (KADIDER) Başkanı Tuncay Savaşlı, Beyoğlu Eğlence Yerleri Derneği (BEYDER) Başkanı Aydın Ali Kalaycı ile Beşiktaş Esnafları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Durmuş,

07 Kasım 2020 - 08:44

Kadıköy Esnaf Derneği (KADIDER) Başkanı Tuncay Savaşlı, Beyoğlu Eğlence Yerleri Derneği (BEYDER) Başkanı Aydın Ali Kalaycı ile Beşiktaş Esnafları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Durmuş, 22:00'den sonra iş yerlerinin kapatılması kararını SÖZCÜ'ye şöyle değerlendirdi: "Virüsün yayılma sebebi olarak görülüyorsak devlet bizi kapatsın; 'Sizi 2-3 ay kapatıyorum' desin. Bunun karşılığında bizim ihtiyaçlarımızı karşılasınlar. Bu süreç içerisinde bizden vergi almasınlar. Kira desteği yapsınlar. Çalışanlarımızın SGK primlerini talep etmesinler bizden."

Açığı kapatmak için ensemize biniyorlar

Kafe işletmecisi Mehmet Mehdi: "Devletin kaybettiği kazancını vatandaşa, esnafa mal etmesi bir zulümdür. Devlet, açığı kapatabilmek için esnafın ensesine biniyor. Dükkana tam müşteri geliyor, saat 10 oluyor… Bu müşteriyi nasıl geri çevireyim?"

Mehmet Mehdi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eroin dolu araçta sürpriz isim: Kadir Şeker'in kurtardığı kadın...
Eroin dolu araçta sürpriz isim: Kadir Şeker'in kurtardığı...
İYİ Parti Muş İl Başkanı Aşık, koronavirüsten hayatını kaybetti
İYİ Parti Muş İl Başkanı Aşık, koronavirüsten hayatını...