YATAĞAN BELEDİYESİ’NDEN HALK’A 5 KAZAN AŞURE

YATAĞAN BELEDİYESİ’NDEN HALK’A 5 KAZAN AŞURE

Muğla’nın Yatağan İlçesi Belediyesi; Geleneksel Muharrem Ayı Aşure Etkinliğinde, bu yıl halka 5 kazan aşure dağıttı.

13 Eylül 2019 - 15:02

YATAĞAN BELEDİYESİ’NDEN HALK’A 5 KAZAN AŞURE
                 Muğla’nın Yatağan İlçesi Belediyesi; Geleneksel Muharrem Ayı Aşure Etkinliğinde, bu  yıl halka 5 kazan aşure dağıttı.
                Yatağan Belediyesinden verilen bilgiye göre; Yatağan Açık Pazar yeri girişinde yapılan etkinliğe Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz,Daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
                Etkinlik, Yatağan Merkez Camii İmam Hatibi Cemil Çamcı tarafından Kur’an-ı Kerim okunması ve dua edilmesiyle başladı. Belediye Başkanı Mustafa Toksöz etkinlikte yaptığı konuşmada, “Yatağan Belediyesi olarak bu yılda Muharrem ayı aşure ayı gelmesi dolaysıyla bu güzel etkinliği düzenledik. Sayın Vekilimiz, Kaymakamımıza, Daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, özel ve tüzel kuruluşlar ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Belediye olarak hem gelenek ve göreneklerimizi, hem de sosyal faaliyetlerimizi sürdüreceğiz, hem de halkımıza hizmet edeceğiz” dedi.
                AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan’da yaptığı konuşmada; “Muharrem ayı yine bereketiyle geldi. Muharrem ayı aşure etkinliği belediye olarak daha öncede yapılıyordu şimdide devam ediyor. Bizlerde vekiliniz olarak Yatağan ve Muğla geneline yapılacak hizmetler için bakanlık- bakanlık dolaşıyoruz. Hizmetlere katkı yapıyoruz. Ben bu güzel etkinlikte katkısı olan emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beşiktaş Mircea Lucescu'dan vazgeçti
Beşiktaş Mircea Lucescu'dan vazgeçti
Bakan Pakdemirli: 'Yaklaşık 15 bin kişiye istihdam sağlanacak'
Bakan Pakdemirli: 'Yaklaşık 15 bin kişiye istihdam sağlanacak'