14  - 20 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

14  - 20 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları

15 Ocak 2019 - 17:48

14  - 20 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları ;

 

İki Tutulma Arasında Bir Hafta Bizi Bekler

       21 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşecek Arslan Burcu sıfır derecesindeki Türkiye saatiyle sabah 08.16’da başlayacak Ay Tutulması’na çok az bir zaman kaldığı için bu hafta gündemimiz çok yoğun geçebilir ve hayatımızla ilgili çok önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Bu Ay  Tutulması oldukça ani , hızlı etkili , sürpriz gelişmelere gebe bir tutulma olacak. Hızlı , heyecanlı ve dürtüsel olacak. Özellikle bu tutulmada Yay , Koç , Arslan Burçları 1. Derecede etkilenecek olan burçlar. Kova , Terazi , İkizler ise 2. Derece etkilenecek olan burçlar.İki tutulma arası 06 Ocak 2019’da bir Güneş Tutulması yaşandı ve teması DÖNÜŞÜM olacak. Bu Ay Tutulması’nın teması da DEĞİŞİM olacak.

    14 Ocak Haftası’na Pazartesi günü , Ay’ın Koç Burcu’ndaki etkisi ile enerji dolu ve girişimci bir ruh hali içinde başlıyoruz. İşlerimizi hızlı bir şekilde halletmek için harekete geçebiliriz. Yeni başlangıçlar için enerjimiz yüksek olabilir. Yalnız dikkat ! çabuk sinirlenebileceğimiz için tartışma ve kavgalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Aynı zamanda hızlı hareketler , dikkatsiz yapılan davranışlar ve Ay Koç Burcu’ndayken kazalara da sebebiyet verir.

      Salı ve Çarşamba günleri Ay Boğa Burcu’nda ilerleyecek, hayat yavaşlayabilir , daha sağlamcı olabiliriz. Her şeyi ağırdan alabiliriz. İştahımız artabilir, kilo alımına ve tembelliğe karşı dikkatli olmak gerekebilir. Maddi konular gündemimizde olabilir, lüks harcamalar yapmak isteyebiliriz. Aman sakın para idaresine dikkat !İnatçı bir ruh hali içinde olabilir ve kafamıza taktığımız konularda ısrarcı olabiliriz. Bu anlamda bu iki gün tuttuğumuzu koparmak açısından güzel bir etki.

     Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri Ay İkizler Burcu’nda ilerleyecek; iletişim dünyamız canlanabilir, yazışma ve konuşmalarımız artabilir. Beklediğimiz haberler gelebilir ve yeni anlaşmalar yapabiliriz. Sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirip yeni insanlarla tanışabiliriz. Yeni bir spor ya da hobiye başlayabiliriz. Ama mutlaka bu iki gün iletişim , diyalog , sosyal hayat, arkadaşlar ve gruplar gündemimiz olacak.

     Bu hafta sonu ise Ay Yengeç Burcu’nda ilerleyecek; evimiz ve ailemizle ilgili durumlar gündemimizde olabilir. Duygusal olabilir ve sevdiklerimizle daha fazla vakit geçirmek isteyebiliriz. Sevdiklerimizin sorunlarını çözmekle uğraşabiliriz. 

   Bu haftanın diğer etkisi 04 Şubat 2019 tarihine kadar gökyüzünde seyahatine Yay Burcu’nda devam edecek olan Venüs. Ateş elementi olan Yay Burcu Venüs etkisi iyimser , coşkulu  , özgür duygular , açık net konuşmak ikili ilişkilerle ilgili ve şıp sevdi ilişkiler veya ilişkilerle ilgili ani kararlar gündeme gelebilir.

   Bir de bu haftanın en çok dikkat edilmesi gereken etkisi 20 Ocak 2019 tarihinde Neptün ‘ün keskinleşen bir etkisi özellikle aldanma , kandırılma , aldatılma veya yanılma etkisi 1 hafta kadar herkese verebilir. Özellikle duygular , para , ilişkiler gibi konulara bu sürede temkinli yaklaşın derim.

 

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu :

EV ve İŞ DENGESİNİ KURMAK

   Bu haftanın gündemi Koç Burçları için iş hayatı ve ev hayatının dengesini kurmak olarak. Son zamanlarda sürekli iş hayatı gündemi olan Koç Burçları bu dengeyi bu hafta kurmak için çaba sarf edecekler.

   Odak noktanız iş hayatından ailenize , evinize kaymaya başlayacak, daha çok birlikte keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Yeni farklı, değişik organizasyonlar için ailenizle  sık sık bir araya gelebilirsiniz bu süreçte.

    Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında da sert bir açı oluşacak. Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek, büyük vaatlerin altının boş çıkması anlamını içermektedir. Özellikle iş hayatıyla ilgili konularda, eğitimle ilgili konularda bunu etkileri çok daha net hissedebilirsiniz.

    Bu dönem ticari bir takım girişimleriniz olacaksa tüm planlarınızı ve projelerinizi yeniden ve yeniden değerlendirin. Kimsenin ipiyle kuyuya inmeyin. Tamamen aldatıcı olabilir ve hedefinizden şaşabilirsiniz. Gereksiz bir öz güven ve aşırı iyimser bir hava ile sorumluluklarınızdan kaçmayın.

 

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu :

HAFTANIN EN ÇOK KONUŞANI , ANLATANI.

   Önümüzdeki hafta odaklanacağınız konular; iş,  mesleki konular ve iletişim üzerinden olacaktır. Bu süreçte terfiler alabilir, iş değiştirebilir, iş hayatınızda her adımınızla (doğru veya yanlış) görünür olacaksınız. Ama sürekli konuşan , anlatan, ikna etmeye çalışan, yazan yani herşeyi yönetmeye çalışan siz olacaksınız.

    Işıklar üzerinize çevrilmiş olacak. Eğer ki iş arıyorsanız pek de havalı bir işe giriş yapabilirsiniz. İş hayatı anlamında oldukça yoğun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında da sert bir açı oluşacak . Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek, büyük vaatlerin altının boş çıkması anlamını içermektedir.

   Bu dönem özellikle sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar ve parasal konular, borçlar, vergiler konusunda bunu yaşayabilirsiniz. Olası senaryolarınız, çok güvendiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınız ciddi bir hayal kırıklığı yaşatabilir size. Ummadığınız bir anda fazla idealize ettiğiniz insanları aslında gözünüzde büyütmenin ne denli anlamsız olduğunun farkına varabilirsiniz.

     Parasal konularda zemin inanılmaz kaygan, yatırımlar için hiç doğru bir zaman değil, olmayacak duaya sakın amin demeyin. Gereksiz büyük paralar harcamayın, kredilerden uzak durun. Borç ve vergi.vb ödemelerinizi dikkatlice yaptığınıza emin olun, gözden bir şey kaçırmayın. Bana nasıl olsa para gelir ya diyerek harcamalarınızı çoğaltmayın, ayağınızı yorganıza göre uzatın. Kimseye kefil olmayın.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu :

PARA HESABI ZEKİ İKİZLER’İ YORACAK.

   İkizler Burcu yöneticisi Merkür’ü bu hafta adeta sadece para , gelir , gider , bütçe , harcama , tahsilat ve ödemeler için çalıştıracağa benziyor. Aklınız , kafanız , dikkatiniz tamamen bu konulara yönelmişken, biraz İkizler Burcu bu hafta kafa yorgunluğu yaşayacak gibi görünüyor.

  Özellikle tanıtım, reklam, organizasyon işleri yapanlar  oldukça yoğun olabilecekler, hukuksal konuları olanlar bu günlerde önemli davalarınız sonuçlanabilir, önemli mevki, statü sahibi kişilerden önemli güzel destekler alabileceğiniz keyifli bir döneme giriş yapıyorsunuz.

    Farklı kültürler, farklı inançlar, farklı yaşam şekilleri üzerine araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında da sert bir etki oluşacak . Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek, büyük vaatlerin altının boş çıkması anlamını içermektedir.

    Özellikle iş ortaklıkları, evlilik, ilişkiler ve kariyer alanında deneyimleyebilirsiniz bunu. İş konularında aşırı, gereksiz bir iyimser hava ile risk alabilirsiniz, ama almayın. İş değiştirmek için pek uygun bir süreçte olmayacaksınız. İş konularında çok ciddi bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın ve kimseye güvenmeyin. İş konusunda güvendiğiniz kişiler ciddi hayal kırıklığı yaşatabilirler. Güven duygunuzun test edileceği bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem büyük hayaller kurarak ortaklıklar kurmak, imzalar atmak içinde ne yazık ki doğru bir zaman değil. Şartlar ve koşulların her an değişebileceğini unutmamanızda fayda var.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu :

KİMSEYİ KIRMAMAK SİZİ ÜZÜYOR.                  

    Hassas , içe dönük  Yengeç Burçları kadersel etkilerin etkisinde haftaya devam ederken , ince , detay  , hassas düşünerek kendini ifade etmek , kendi sınırlarını koymak yerine , karşı tarafı düşünerek hareket etmesi ve bu durumun içsel olarak Yengeç Burçları’na sıkıntı yaratması bu hafta en çok Yengeç Burçları’nı düşündüren konuların başında geliyor.

    Ayrıca bu hafta ortak işler , ortaklaşa işlerden kazandığınız gelirleri arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz . Fakat ; lütfen içinizden değil , dışınızdan konuşarak ,Başkalarının maddi olanaklarından daha kolay yararlanabilecek, borca ihtiyacınız olduğu anda  ne istediğinizi belirtin , sınırları çizin.

     Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında da bir açı oluşacak. Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek, büyük vaatlerin altının boş çıkması anlamını içermektedir anlamını içermektedir.   Özelikle sağlık, günlük işler, çalışma koşulları, yurt dışı bağlantılı konular, eğitimle ilgili konularda bu etkileri hissedebilirsiniz. İşinizi yaparken veya işinizle ilgili yatırım yaparken oldukça gerçekçi ve ayaklarınızın yere sağlam basmasında fayda var.Sağlıkla ilgili olarak bilmediğiniz etmediğiniz alternatif tıp yöntemlerinden uzak durun, zehirlenmelere karşı da dikkatli olun.

Arslan ve Yükselen Arslan Burçları :

TUTULMA ÖNCESİ İNZİVA

   Arslan Burçları bu hafta 21 Ocak 2019 tarihinde sabah saatlerinde oluşacak 08.16 ‘da sıfır derecedeki ana teması ‘ değişim ‘ olacak Ay Tutulması öncesi biraz geri planda kalıp , inzivaya çekilmek isteyecekler. Özellikle son 2 senedir tüm tutulmaların etkisinde olan Arslan Burçları biraz güç toplamak istedikleri dönemdeler.

    İlişkiler, ortaklıklar, partnerinizle ilgili konular olabilecektir. Bazılarınız işlerinizi ortak ve destek yardımı ile halledebilecekken, bazılarınız ise evlilik dahil her türlü yeni ortaklık, imza gerektiren konular oldukça ön planda olacaktır.Bu süreçte imzaları atabilir, evlilik adına adımlar atabilir veya ciddi güzel bir ilişkiye adım atabilir, partnerinizden güzel destekler alabilirsiniz. Aslında daha çok bu etkileşim sizi yaşamda destek istediğiniz anda her türlü desteği bulmanız konusunda destekleyici olacaktır. Fakat; bu süreçte geri planda kalın, karar vermeyin, sakin olun , iç sesinizi dinleyin derim.

     Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında kuvvetli etki var.Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir.

Bu süreçte finansal açıdan şansınızı çok fazla zorlamamanızda fayda var. Maddi olarak risk almak için zemin çok müsait değil, şartlar ve koşullar her an değişebilir. Kumardan ve borsadan uzak durulması gereken bir dönem. Hatalı kararlar yüzünden zarar edebilirsiniz.

    Özel hayatınızda da aynı şekilde risk alınmamasında fayda var. Özel hayata ilişkin hayal kırıklıkları oluşabilir. Olmayacak insanların peşinden sürüklenmeyin özel anlamda. Beğendiğiniz kişileri gözünüzde aşırı büyütüp sonrasında üzülmeyin. Gerçeklerle bağınızı koparmayın.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu :

GELECEĞİNİ PLANLIYOR

   Bu hafta plan , program , düzen , intizam ve plana uymaları zamanı Başak Burçları için. Tam kendine uygun , burcunun özelliklerini ortaya çıkaracak adeta Başak Burçları’nın tam performans çalışacacak. Çalışma ortamı, sağlığınız, günlük rutin işlerinizle ilgili olacaktır. Bu hafta mesela check up’tan geçebilirsiniz, diyetisyenle veya bir spor hocası ile görüşebilir profesyonel destek alabilirsiniz.

     Bu hafta iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Yeni iş projeleri gündeme gelebilir. Günlük yapmanız gereken aksattığınız, kulak arkası ettiğiniz işlerle daha yakından ilgilenebileceksiniz. Kişisel bakım ve sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönemdir bu. Spor, diyet, kişisel gelişim gibi konularda profesyonel destekler alabilirsiniz Biraz tansiyonunuz hassaslaşabilir bu süreçte.

      Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında yanılma etkisi yaratacak bir açı var. Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir.Özellikle aile, gayrimenkul, evlilik, ortaklık, anlaşmalarla ilgili konularda deneyimleyebilirsiniz bunları. Mesela gayrimenkul almak gibi bir niyetiniz var ise tapusu, iskanı…vb bir konuda kazıklanmadığınıza emin olun. Veya satacaksanız ve bir komisyoncu ile anlaşacaksanız da aynı şekilde.Aile veya evliyseniz de eş ile ilgili hayal kırıklığı yaratacak bir durum meydana gelebilir. Beklediğiniz veya arzu ettiğiniz tepkileri alamayabilirsiniz. Parasal anlamda bir şeylere imza atacaksanız da dikkatli olmanızda fayda var.

Terazi  Burcu ve Yükselen Terazi Burcu :

İLİŞKİLERDE RESMİYET ZAMANI

   Aşk, çocuklar, hobiler, hayatın keyifli, eğlenceli yanları bu hafta Terazi Burçları’nın ilgilendiği konular olsa da aslında onlar yaptıkları herşey , ilgilendikleri herşeyle ilgili bu hafta ciddiyetle düşünüp , bazı durumları resmiyete taşımak için görüşmeler yapacaklar.

    Sizlerin aşk ayı başladı, yalnız olanlar dolu dolu flört edebilecekleri bir aya giriş yapıyorlar, bazılarınız çocuk sahibi olmak adına adımlar atabilir, araştırmalar yapabilirsiniz, doktorunuzla görüşebilirsiniz. Bazılarınız ise hobilerine daha fazla zaman ayırabilecek, yeni ilginç hobiler edinebilecekler.

    Hayatın eğlenceli yanları hayatınızda daha ön plana çıkmaya başlıyor. Genel anlamda riskli girişimlerden olumlu sonuçlar elde etmenizin yüksek olacağı bir süreç ama siz yine de adımlarınızı dikkatli atın. Sizler için hayattan keyif ve zevk alma dönemi başlıyor artık.

    Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında hayal kırıklığına , yanılmaya , net olamamaya neden olacak açı var bu hafta. Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir. Bu etkiyi daha çok hayatınızda kardeşler, iletişim, sağlık, günlük işler ile ilgili olacaktır.

     Kendinizi günlük işlerinizi hallederken nasıl ifade ettiğinize dikkat edin. İletişim kanallarını karıştırmayın, kime neyi nasıl gönderdiğinize dikkat edin. Hatlar, konuşmalar ve gönderiler karışmasın.

      Komşularınız veya kardeşleriniz ya da varsa çalışanlarınız hayal kırıklığı yaşatabilirler. Fikirlerinizi ve projelerinizi dikkatli organize edin. Kendi işinizi yapıyorsanız parasız iş yapmayın, olabildiğince peşin çalışmanızda fayda var. Eğer birini işe alacaksanız, onu dikkatli araştırmanızda fayda var. İş konusunda kime ne sorumluluk verdiğinize dikkat edin, işinizin takibini iyi yapın.

Akrep   Burcu ve Yükselen Akrep Burcu :

GÖZÜ YÜKSEKLERDE

  Akrepler için hedeflerin büyük olduğu bir hafta.  Ev, yuva, aile, yerleşim, yer değiştirme, alım ve satımla ilgili konular olabilecektir. Taşınmak , evinizi değiştirmek için araştırmalar yapabilir, evinizde bazı mini tadilatlar yapabilirsiniz.

   Ailenizle çok daha fazla vakit geçirebilir, onlara yardım ve destekle bulunabilirsiniz. Bazılarınız ev satın alabilir, bazılarınız satabilir. Hayatınızın önümüzdeki günlerde nasıl geçireceğinizin kararlarını alabilir, adımlar atabilirsiniz. Keza bu dönemde arabanızı değiştirmek, yeni araba almak için de uygun zamanlar. Bazılarınız merak edip köklerini de araştırabilir, aile büyüklerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

      Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında hayal kırıklığı yaratacak etkinin olduğu bir açı var.Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir. Bu konuları daha çok para, kazançlar, riskli yatırımlar, özel hayatla ilgili alanda yaşayabilirsiniz. Maddi konularda şansınıza gereksiz yere çok güvenebilir, har vurup harman savurabilirsiniz. Yapmayın!Paranızı riskli yatırımlarda, borsa, spekülatif yatırım araçlarında değerlendirmemenizde fayda var. Maddi konularda hayal kırıklığı yaratacak bir durum meydana gelebilir. Keza özel hayatınızla ilgili de hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Konu para yüzünden ya da güven yüzünden olabilir.

Yay   Burcu ve Yükselen Yay Burcu :

DURUMLARI İYİ YÖNDE BÜYÜTÜN

       Yay Burçları için bu hafta biraz kriz haftası. Bazı durumlara elde olmayan sebeplerle çok müdahale edemeyecekler. Ama yine de Yay etkisi tüm etraflarını sarmış bir vaziyetteler.  Seyahatler, eğitim, yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili konular olabilecektir. Bu ay bol bol seyahat edebilirsiniz, tatil planları yapabilirsiniz, bazılarını iş hayatında kullanabilecekleri tarzda bir eğitime başlayabilirler. Özellikle bilgisayar veya dil eğitimi olabilir.

    Kardeşlerinize bu  günlerde daha fazla vakit ayırabilecek, onlara destek olabileceksiniz. Web sitesi, blog, kitap yazma gibi konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle çok fazla ilgilenmekten kendinize vakit ayırmayı da ihmal etmemelisiniz. Tanıtım,reklam, yayıncılık gibi konulara da odaklanabilirsiniz. Kitap çıkarmak gibi bir planınız varsa bu bir aylık süreçte yayın evleri ile görüşmeler yapabilirsiniz.

     Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında yanılma etkisi yaratacak bir etki söz konusu olacak.  Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir.

   Kendinizi epey şanslı hissedip düşüncesizce riskler alabilirsiniz, ama yapmayın. Özellikle aile, yerleşim, gayrimenkul, eğitim, araba ile ilgili konularda işler tam da istediğiniz gibi gitmeyebilir. Aile ile ilgili konularda hayal kırıklığı olabilir, parasal konuları istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir.

   Gayrimenkul ile ilgili konularda veya aile ile ilgili konularda gerçeklerden uzak hayalci bir şekilde davranabilirsiniz. Olayları yanlış değerlendirebilirsiniz. Ailede rahatsızlıklar, hastalıklar söz konusu olabilir. Hatta ilaç kullanımı gibi durumlara da dikkat edilmesinde yarar var. Tembelliğe eğilim artabilir, elinizi hiçbir işe sürmek istemeyebilirsiniz, yapmayın harekete geçin ama temkinli olun.

Oğlak  Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu :

İLİŞKİLERİN MUHASEBESİ YAPILIYOR.

    Ortaklık yapılan konular, buna bağlı durumlar, eş veya uzun zamandır hayatınızda olan hayat arkadaşınızla olan durumlar ve bu durum ve kişilere bağlı olan para durumları bu haftanın sizin için konusu. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşırken, bazılarınız yatırım araçlarını kullanabilirler.

    Maddi anlamda genel olarak keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bütçenizi akıllıca yönetebileceksiniz. Olası borçlarınızı rahatlıkla ve çalışarak ödeyebileceksiniz. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilir, maddi anlamda kendinize çeki düzen vermemiz gerekebilir, bütçenizi yeniden düzenlemek, organize etmek, kendinize finansal konularda hedefler koymak için uygun bir süreç.

    Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında yanıltıcı bir açı var. Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir. Bu dönem yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızdan yana hayal kırıklığı yaşatacak durumlar olabilir. Çok önemli, beklediğiniz haberler istediğiniz şekilde gelmeyebilir. Biraz yalnız kalmak isteyebilir, kimseyle içli dışlı olmak istemeyebilirsiniz.

     Bir şeylere imza atacaksanız, iyice okuyun, alelacele imzalamayın. Terapi almak, ruhsal sorunlarınız var ise bunların üstüne gitmek, rüyalarınıza odaklanmak için güzel bir dönem. İçsel denge ve huzurunuzu bulacak eylemler yapmaya gayret edin bol bol. Eğitimler, sınavlar konusunda da dikkatli olun. Bu aralar zihniniz biraz karmaşık, ne yapacağınızı bilemez  olabilirsiniz. Karar vermeyin, vermek zorunda da değilsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu :

İŞLER ve KOŞUŞTURMALAR

      Kova Burçları zamanınız gelmek üzere.Güneş’in burcunuza geçmesine 1 hafta var fakat; bu süreçle  ile beraber, tüm spot ışıkları üzerinizde olacak ve rahatlıkla dikkat çekebileceksiniz. Tüm yönetim özelliklerinizi rahatlıkla sergileyebilecek, isteklerinize, hedeflerinize ulaşmak size çok daha kolay gelecektir.

    Geçtiğimiz aylar tutulma etkileriyle oldukça zorlayıcı sizin için zorlayıcı geçti sizin için. Bu günlerin ve kuvvetli , kadersel etkilerin  ardından bu gireceğimiz  süreç kendinize güveninizi getirecek. ‘Ben buradayım ve istediğim her şeyi elde edebilirim, yaparım ’ güvenine geçiş yapabileceksiniz. Yeni girişimleriniz için rahatlıkla destek bulabileceksiniz.

     Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında yanılgı etkisi verecek , sizleri yanıltacak bir açı var. Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir.

   Bu dönem arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler ve para mevzularına biraz dikkat! Bu alanlarda hayal kırıklığı yaşatacak durumlar meydana gelebilir. Borç vermek, almak için de uygun bir dönem değil ve arkadaşlarınızla iş yapmak için de uygun değildir.Gerçekçi olmayan parasal hedefler peşinde koşabilir ve günün sonunda zarar edebilirsiniz. Gözünüzde fazlaca büyüttüğünüz dostlarınızdan yana hayal kırıklıkları yaşanabilir, güveniniz sarsılabilir. Ekonomik anlamda da kişisel sorumluluğunuzu almanız gerek, paranızı har vurup harman savurmayın, bütçenizi dikkatli yapın.

Balık  Burcu ve Yükselen Balık  Burcu :

BALIKLAR AŞK İSTİYOR.

   Duygusal  , hassas , melankolik Balık Burçları  bilinçaltı, rüyalar, şifalanma bu haftanın konuları olacak sizin için. Bu hafta içten içe duygusal anlamda sizi anlayan bir insanla bir ilişki içerisinde olma isteği de  sizde açığa çıkmakta. Biraz bilinçaltı , biraz şifalanma  , biraz geri planda kalma , bu süreç biraz daha ikinci planda kalabileceğiniz, kendinizi ortaya koymakta biraz zorlanabilirsiniz diyor.

    Yalnız kalmak size çok daha uygun gelecektir. Uyku düzeninizde sorunlar oluşabilir. Bu hafta daha çok gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Bu dönem biraz içe dönme, kendinizi sorgulama dönemi gibi değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir süreç bu, özellikle de ruh sağlığınıza. Çevrenizde dönen bir takım gizli kapaklı konular, dedikodular, oyunlar oluşabilir.

      Bu hafta Jüpiter ile Neptün arasında Neptün de burcunuz Balık’ta  , yanılma , net görememe , hayal kırıklığı yaratan açı oluşacak. Aman Balık Burçları en fazla etkilenecek olan sizlersiniz. Bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir. Psikolojik olarak sizi aşağıya çeker. Hatta bu zaman zarfında karşınıza çıkan , duygusal yakınlık duyduğunuz veya flört ettiğiniz kişilere de dikkat derim.

    Kariyer konusunda kendinize aşırı güvenebilir ve bu alanda olası iyi fırsatları kaçırabilir, çarçur edebilirsiniz, dikkat edin. Hayata karşı yargılarınız, değerlendirmeleriniz bu dönem hatalı olabilir. Çevrenizdeki insanların sözlerine kulaklar vermenizde fayda var. Üstünüze bir miskinlik bulutu çökebilir ve hiçbir iş yapmak istemeyebilirsiniz.  Hayatınızın akışını değiştirecek önemli atılımları yapmamanızda fayda var. Hayatınızda meydana gelen olayları, teklifleri veya her ne oluyorsa hızlı ve aktif bir şekilde, gerçekçi değerlendiremeyebilir ve bir hayalin peşinden sürüklenebilirsiniz, dikkat edin. Özellikle kariyer anlamında risk almak için uygun bir süreçte değilsiniz. Bu alanda ciddi bir hayal kırıklığı meydana gelebilir, beklentiniz karşılanmayabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar