17 Aralık - 23 Aralık Arası Haftalık Burç Yorumları
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

17 Aralık - 23 Aralık Arası Haftalık Burç Yorumları

17 Aralık 2018 - 13:19

GÖKYÜZÜ İÇ SESİNİZİ , KENDİNİZİ DİNLEMENİZİ , İÇİNİZDEKİ GÜCÜ FARK ETMENİZİ İSTİYOR.

Gökyüzünde yoğun bir Yay Burcu etkisi devam ederken , Güneş Yay , Merkür Yay ve iyicil Jüpiter Yay Burcu ‘nda yoluna devam ederken , mucizevi , şifalandırıcı , iyicil etki Yay Burcu’ndaki Merkür ve Yay Burcu’ndaki Jüpiter kavuşumu süper ilahi bir etkiyle bol bol niyet etmeyi , dua etmeyi , ruhsal anlamda şifalanmayı tüm burçlara işaret eder. Bu ilahi desteğin yoğun olduğu günlerde Yengeç Dolunay’ı öncesi herkese iyi gelecek.

 

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

YÜKSELİŞE GEÇİYORSUNUZ

Güneş Yay Burcu , Merkür Yay Burcu ve Jüpiter’in de Yay Burcu’nda yol alırken , Koç Burçları Jüpiter’in de desteğiyle yükselişe geçiyorsunuz. Özellikle bu güzel şans desteğiyle ticari anlamda yurtdışıyla yapılan bağlantılar yeniden önem kazanıyor. Yurtdışı seyahat planları olan Koç Burçları önümüzdeki hafta bu konular tekrar aklınızı çelebilir. Aniden bir biletle seyahatinizi kesinleştirebilirsiniz. Eğitim konuları , kurslarla ilgili şanslı olduğunuz bir dönem. Değerlendirin ilk fırsatta bir eğitim programına başlayın derim. Özellikle inançlar konusunda da bu hafta güçlü etkilere sahipsiniz , niyet , dua bu haftaki etkili Merkür Yay , Jüpiter Yay kavuşumunda size çok iyi gelecek

 

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

KENDİNİZİ AŞMAYA BAŞLIYORSUNUZ

Uranüs Boğa Burcu’ndaki kısa ziyaretinden sonra tekrar Koç Burcu’na geçip geri hareket etmesi sizi yanıltmasın , sizdeki bu hafta etkisi kuvvetli olacak olan değişim , dönüşümün ayak sesleri. Özellikle Boğa Burçları için Uranüs Boğa Burcu’na tekrar geçince kalıcı ve ses getiren etkiler getirecek. Öncesi bu hafta etkilerini gösterecek olan özellikle başkalarından gelecek para, destek ve ortak paylaşımlarla ilgili süreç sizi meşgul edecek. Bir tavsiye özellikle yıl sonuna doğru unuttuğunuz resmi kaynaklı ödemeleri tekrar gözden geçirmeniz konusunda. Fakat : özellikle Boğa Burçları değişimin yavaş yavaş hafta ayak seslerini duymaya başlayacaklar.

 

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu :

TAKDİR EDİLECEKSİNİZ.

İkizler Burcu bu hafta ikili ilişkiler konularında partnerlerinden , evli İkizler Burçları eşlerinden takdir görecekler. Sosyal anlamda yeni çevrelere girecekler , Bu yeni girdikleri sosyal çevrelerde destek görecekler. Özellikle ortak iş yapan İkizler Burçları’nda da aynı etki kuvvetli. Her durumda son zamanlarda tek başına çalışan, çabalayan , destek kimseden görmediğini düşünen ve yöneticisi Merkür’ün Retro yani geri hareketinde de bu etkiyi oldukça kuvvetli hisseden İkizler Burcu bu hafta rahat bir nefes alacak. Gökyüzündeki Merkür Yay Burcu etkisi , iyicil Jüpiter Yay etkisi tüm desteğini bu hafta İkizler Burcu’na vererek kendilerinden çok daha emin ve yaptıkları işten memnun hissetmelerini sağlayacak.

 

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu :

KİŞİSEL HEDEFLER DEĞİŞİYOR.

Yengeç Burçları adeta hayatlarında kadersel etki yaşayacakları 1.5 senelik sürece girdiler. Kadersel yeni bir yolun eşiğindeler. Özellikle Kuzey Ay Düğümü , Güney Ay Düğümü Yengeç& Oğlak Aksı’na geçmesiyle başlayan süreçte Yengeç Burçları hedeflerini değiştiriyor. Eskiyen ne varsa ilişki , iş , düşünce şekli , davranış biçimi bu hafta bu anlamda değişime adım atarak ilerlemeye başlıyorlar. Özellikle 22 Aralık yılın son ve Yengeç Burcu 0 derecede gerçekleşecek Dolunay öncesi Yengeç Burçları hayatlarını değiştirecek kadersel yeni yol ayrımlarının eşiğindeler bu hafta. Bu 1.5 senelik bir sürecek yayılacak olsa da hem özgür iradeleri hem de Yengeç Burçları’nın haritalarındaki sistemin etkisi çalışmaya , harekete geçmeye başladı.

 

Arslan Burcu ve Yükselen Arslan Burcu :

GİRİŞİMLER BAŞARI GETİRİR

Arslan Burçları bu hafta gökyüzü etkisiyle hem oldukça gergin hem de yapacağı girişimlerde başarı var. Bazen kendi içinde ruhsal anlamda çıkmaza düşseler de bu hafta özellikle kendi iç seslerine , iç güçlerine inanmalarını ve bol bol dua etmelerini tavsiye ederim. Gökyüzü Arslan Burçları için girişimlerde hem şans , fırsat verirken , zaman zaman kendilerine inançsızlık ve şüphe de veriyor. Şans ve aşk konusunda da bu hafta şanslı olan Arslan Burçları , Jüpiter Yay ve Plüto Oğlak Burcu etkisiyle özellikle sağlıkları konusunda oldukça titiz ve dikkatli olmalarını tavsiye ederim. Rütin kontrolleri yaptırmaları , herhangi bir rahatsızlığı bu hafta hafife almamalarını tavsiye ederim.

 

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burçları :

YENİ UFUKLAR HAYATINIZDA GÖRÜNDÜ.

Yöneticiniz Merkür’ün Retro hareketten çıkıp Yay Burcu’na geçmesi sizi oldukça rahatlattı. Bilgi , iletişim , strateji, önünüzü rahat görüp , yolunuzu çizmek sizi daha neşeli ve kendine güvenli hale getirecek bu hafta. Bu kararlılıkla ve gökyüzü desteğiyle hayatınızı ve alacağınız kararları , gelecek planlarınızı daha anlamlı ve daha seçici yaşamak isteyeceksiniz. Özellikle Uranüs’ün önümüzdeki aylarda tekrar Boğa Burcu’na geçmesi , siz Başak Burçları’nda hayatınızda yeni ufuklar açacak. Bu hafta Başak Burçları hem yeni kararlar hem de ailevi konularla ilgili yoğunluk yaşayacaklar. Aile ,aile büyükleri , yaşadıkları yer ve evleriyle ilgili konularda meşgul olacaklar. Evinizde tadilat , evinizin dekorunu değiştirmek , yeni eşya almak siz Başak Burçları için bu hafta sürpriz olmayacaktır.

 

 

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu :

BOL SEYAHAT SİZİ BEKLER.

Terazi Burçları yöneticiniz Venüs’ün Retro yani geri hareketten çıkıp düz hareketiyle biraz rahatlasalar da yöneticileri Venüs Akrep Burcu’nda yoluna devam ederken yine de pek rahat değiller. Adeta ruhsal anlamda Terazi Burçları’na köklü değişim etkisi yaratacak durumların yavaş yavaş sinyallerini vermekte Akrep Venüs. Daha ikili ilişkilerde ne istediğini bilen , bitmesi gereken ilişkiyi bitiren ,ilişkilerde çalkantılı krizi kontrol eden hatta yöneten taraf bu hafta Terazi Burçları olacak. Hayatınızda yenilikler , yenilere yer açan Terazi Burçları’nda bu etki bu hafta neşe katacak. Bu neşeyle özellikle yakın yerlere yapılan kısa seyahatler , sizin bol bol yol yapmanıza neden olsa da arada neşeli , keyifli bu kısa yollar , tatiller siz Terazi Burçları’na bu hafta iyi gelecek.

 

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

PARA GÜNDEMİNİZDE OLACAK.

Akrep Burcu adeta bu hafta kalıbından çıkıp , kendinden beklenen sabitlikten sıyrılıp ,bu haftanın en çok şaşırtan kararlarını alan burcu olacak. En hesapta olmayan alışverişi yapan , en hesapta olmayanı gözden çıkaran , en beklenilmeyen ani tepkiyi veren Akrep Burçları olacak. İkili ilişkilerde kalıpları kıracak ve kontrolü , yönetimi ele alacak. En önemli gündemi bu hafta para olacak Akrep Burçları eğer akıllı , planlı ve stratejik hareket ederlerse , para kazanacak , eğer çalışmalarının üstlerine düşmezlerse para kaybedecekler. Haftanın para , çalışarak para kazanma konusunda en şanslı burcu Akrep Burçları bu hafta.

 

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu :

HAYATINIZDA HERŞEY YOLUNDA.

Güneş Yay Burcu’nda , Jüpiter Yay Burcu’nda 1 senelik seyahatine devam ederken , bir de iletişim gezegeni Merkür’ün Yay Burcu’nda olması , siz Yay Burçları’na bu hafta tam destek. Jüpiter özellikle bu hafta extradan Yay Burçları’na daha iyi gelecek. Para , yatırım , ortak çalışmalarda sizin yönetiminiz size ve çalıştığınız kişilere kazanç sağlayacak. Hatta daha uzun vade para biriktirmek , yatırıma yönelik birikim için gökyüzü finansal anlamda siz Yay Burçları’nı dengeler durumda. Bir diğer gökyüzü desteği siz Yay Burçları’na ikili ilişkilerde. Ne istediğini bilen , bu anlamda kendini ifade eden , kendini daha iyi hisseden ve cesaret kazanan Yay Burçları bu hafta hem para hem aşk hem de kendini ifade etme konusunda oldukça rahat ve şanslılar.

 

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

KENDİ HALİNDE SESSİZ , SAKİN ve PLANLI.

Oğlak Burçları bu haftayı daha kendi halinde , inzivaya çekilmiş ,ruhsal anlamda kendini dinleyen , şifalandıran bir durumda geçirecekler. Kimi Oğlak Burçları uzun zamandır niyet ettikleri fakat erteledikleri hastane , çocuk yuvaları veya yaşça büyükler , aile büyükleriyle ilgilenmek gibi durumlarla uğraşabilirler. Bol bol niyet etmek , dua etmek , kendi iç sesinizle bütünleşmek , ağır gezegen transiti etkisi altındaki siz Oğlak Burçları’na bu hafta iyi gelecek.

 

Kova ve Yükselen Kova Burçları:

OLDUKÇA HAREKETLİ

Uzun zamandır tutulma ve Güney Ay Düğümü Kova etkisiyle rahat hareket edemeyen Kova Burçları adeta bu hafta yeniden doğmuş gibi kendilerini hissedecekler. Daha fazla gezmek , gerek iş amaçlı , gerek sosyal amaçlı , yeni insanlarla tanışmak , kalabalık gruplar size , sizin kendinizi göstermenize oldukça iyi gelecek. Uzun zamandır rahat hareket edemeyen Kova Burçları bu hafta adeta doğasına dönecek. Her zaman kitlelere hitap etmek önceliği olan Kova Burçları , geleceği için de yeniden plan , program ve planlı hareket etmek adına strateji belirleyecekler. Bu hafta özellikle yeni tanışılan insanların gelecekteki hayat planlarında mutlaka yeri olacak olan Kova Burçları’nın bu anlamda tanıştıkları kişiler konusunda dikkatli olmasını öneririm.

 

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu :

STRATEJİ HERŞEYDİR.

Haftalardır çalışıp , çabalayan , uzun vadede çalışmalarının ödülünü alacağını bilen Balık Burçları bu hafta daha hedefe odaklı olacaklar. Strateji herşey , plan , program herşey , hedef herşey , ‘ taahhüt verdiğim her konuda mutlak başarılı olmalıyım’ diyen Balık Burcu var bu hafta gökyüzünde. Neptün Balık Burcu , Mars Balık Burcu etkisi bazı kişi , durum ve olaylarda sizden saklanılanı size gösterse de zaman zaman bazı durumları istediğiniz gibi göremeyip , değerlendiremeseniz de her şeye rağmen tamamen geleceğe odaklanmış bir Balık Burcu var bu hafta. Kariyer , kariyerinizle ilgili çalıştığınız üstünüzdeki otorite kişilerinden destek , akıl , tavsiye almak , hayatınızın yol haritasını çizip plan yapmak bu haftaki gündeminiz.

ASTROLOG BELİZ AKTAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar