2019 YILI BOĞA BURÇLARI
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

2019 YILI BOĞA BURÇLARI

29 Aralık 2018 - 15:39

BOĞA BURCU 2019 YILI YORUMU;

2019 yılında Boğa Burçları’nın gündeminde olan Uranüs, ele avuca sığmaz , beklenenin tersini veren , hayatında kişilerin devrim yaratan , kitlelere hitap eden bir gezegendir. Uranüs Mart Ayı ortalarına kadar Koç Burcu’nda geri hareketine devam ederken aslında yaklaşık 7 senelik bir süreçte Boğa Burçları’ndaki seyahatine devam edeceği için bu seyahatinin ayak seslerini Boğa Burçları’na duyurmaya başlıyor. Tamamen özellikle tüm Boğa Burçları’nın hayatını tam tersine çevirecek olan Uranüs bekarları evlendirirken , evlileri ayıracak. Taşınmalar , iş değişiklikleri , hatta ülke değişiklikleri ve kişilerde beklenilenin tamamen tersini verecek olaylar yaşatacak.

Boğa Burçları’nda bir diğer kuvvetli etki gerçekleştirecek olan Neptün gezegeni Balık Burcu’ndaki seyahatine devam ederken , Boğa Burçları’nın hayallerine kavuşmasına yardımcı olacak. Kolektif gezegen olan Neptün de kitlelere hitap eden , beklenenin tersini yaşatan hayal , masalsı bir hülya , sis perdesi , netliği görememek gibi durumları kuvvet ve muhtemel yaşatırken , kimi Boğa Burçları’na da hayallerini ayaklarına getirecek. Balık Burcu’ndaki Neptün Boğa Burçları’na çok olumlu etki ederken , sadece hayal veya hayal kırıklıkları değil , çok sürpriz , adeta bomba etkisi yaratacak yenilikler Boğa Burçları’nın hayatına getirecek.

Zamanın ve karmanın ve en önemlisi sabrı efendisi Satürn’de Oğlak Burcu’ndaki seyahatinde devam ederken Boğa Burçları’na disiplin , iş sorumluluğu ve daha çok çalışma getirecek. Bu sürecin sonunda da tabiki ödüllendirecek. Bu ödülünü 2020 Şubat Ayı’nda disiplinle çalışan , çaba sarf eden Boğa Burçları’na sunacak ve yaklaşık 29 sene iş , çalışma hayatı gibi konularda Boğa Burçları’nı tabi derslerini aldılarsa , rahat ettirecekler. Satürn Oğlak , Boğa Burcu’na etkisi daha çok toprak , arsa , mal , mülk konusunda olacak. Hem toprağa yapılan yatırımlardan hem de çalışma hayatından iyi kazançlar elde edecek Boğa Burçları.

Gökyüzünün şans gezegeni Jüpiter ise Yay Burcu’nda seyahat ederken , özelikle seyahatine sonbahar aylarında devam ederken Boğa Burçları’na şans ve fırsatları dolu dolu sunacak.

 Boğa Burçları baş döndüren hızda ve etkide bir 2019 yılı yaşayacak ve etraflarına da yaşatacaklar.

 

Astrolog Beliz AKTAN

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar