AKREP BURCU 2019 YILI
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

AKREP BURCU 2019 YILI

15 Ocak 2019 - 17:50

AKREP BURCU 2019 YILI

 2019 yılı tam anlamıyla Akrep Burçları’nın yılı olacak.

 Geçen sene 2018 yılı Akrep Burcu için aynı şeyler söylenirken ( Şans , fırsat , bolluk , büyütme , genişletme enerjisini taşıyan Jüpiter gezegeni 2018 yılında 1 sene boyunca Akrep Burcu’ndaydı ) bu sene de diğer güçlü gezegenlerin desteğiyle Akrepler oldukça şanslı.

  Öncelikle ele avuca sığmaz , ne yapacağı kestirilemeyen ,anilikleri seven kolektif gezegen Uranüs Mart Ayı ortası itibarıyla Boğa Burcu’ndaki serüvenine başlayacak. Esas Akrep burçları için sürpriz , değişim , dönüşüm , şu anki hayatının tam tersi bu dönemde başlayacak. Uranüs etkisi Akrep Burçları hayatlarının süprizine hazırlıklı olsunlar. İş değişikliği , ev , şehir hatta ülke değişikliği. Bekarların mutlaka hayatına etkisi altına alacağı ciddi ilişkiler gelecek. Bekar olan Akrep Burçları evlilik kararı alacaklar. Evliliği bitirme durumu söz konusu olacak Akrep Burçları da mutlaka bu etkiden nasibini alacak.

   Plüto Oğlak Burcu’ndaki seyahatinde Akrep Burcu’na tam destek . Plüto Akrep Burcu’nda çok iyi ve verimli çalışır. Değişim , dönüşüm , ölmek , küllerinden yeniden doğmak hem Akrep özelliği hem de Plüto enerjisi. Akrepler her ne ile ilgili değişim , dönüşüm , değiştirmek istiyor veya değiştirmek zorunda kalıyorlarsa , tam anlamıyla kalıcı etkiler ve dönüşümler Akrep’te olacak.

  Neptün Balık Burcu’nda  , Akrep ve Balık Su Grubu Burçlar. Aralarında müthiş bir uyum söz konusu. Hem sezgisel anlamda hem de astrolojik açıdan 120 derecelik açıyla Balık ve Akrep Burcu çok uyumlu etkilerde. Hayaller , hedefler  , dilekler , niyetler , inanç , dualar , spiritüellik hepsi Neptün’ün olumlu etkileri. Tüm bu olumlu etkilerle Neptün de bu sene Akrep Burçları’na tam destek.

  Satürn ‘sorumluluk al ‘der , ‘hizaya gir’ der ,’ disiplinli ol’ der , yapar , yaptırır , zorlar ama iyiliğimiz  , önümüzdeki günlerde daha rahat etmek için. Özellikle iş ile ilgili konularda Satürn Akrep Burcu’na tam destek. Sorumluluk alın , bu sizi yaptığınız , yapacağınızda işte patron yapar.

  Jüpiter şans , fırsat , bolluk , neşe , büyüten enerjisiyle  gökyüzünde Yay Burcu’nda seyahat ederken , ( geçen 1 sene Akrep Burcu’ndaydı ) bu sene Akrep’e tam anlamıyla destek olamayacak. Fakat ; az sabredin Akrep Burçları. Önümüzdeki sene Jüpiter Oğlak Burcu’na geçince çok daha şanslı fırsatlar , kalıcı etkiler alacak 2019 Aralık  - 2021 Ocak arası 1 sene boyunca .

  Akrep Burçları için söyleyeceğim tek şey bu sene çok şanslı oldukları. Para ile ilgili konularda çalışırlarsa paraya hakim olacaklar ama sakın para geliyor diye har vurup , harman savurmasınlar.

Astrolog Beliz AKTAN

    

  

  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar